"Na Wspólnej": Tak Darek zdradził Kasię! Czy Siwek wróci i namiesza jeszcze w życiu Żbików?

Na Wspólnej: Aneta i Darek!
Źródło: TVN
Wspominamy historię Darka Żbika (Michał Mikołajczak) i Anety (Dorota Krempa). Głośny rozwód, zdrada i rozstanie z Czerskim (Mariusz Zaniewski). Zobaczcie materiał wideo. Jak dalej potoczą się losy Anety Siwek? Czy wróci i będzie chciała zniszczyć małżeństwo Kasi i Darka?

"Na Wspólnej": Rozwód, zdrada i złamane serce!

Czy pamiętacie jeszcze w jakich okolicznościach doszło do spotkania byłych małżonków - Darka (Michał Mikołajczak) i Anety (Dorota Krempa)? Jak splotły się ich losy? Rozwód i walka o godność Anety w sądzie, spotkania w kancelarii. Zobaczcie jeszcze raz historię Darka i jego byłej żony. Tego nie można przegapić.

Specjalnie dla fanów serialu TVN "Na Wspólnej" publikujemy materiał z gorącymi momentami Anety i Darka. Zobaczcie to jeszcze raz!

"Na Wspólnej": Wiosna będzie bardzo gorąca!

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające - z życia wzięte - wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Na Wspólnej"?

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Odwiedźcie oficjalny profil serialu "Na Wspólnej" na Instagramie!

Zobacz też:

Wspominamy ślub Darka Żbika i Anety!

Kasia na ślubie Anety i Darka! Co na to Żbik?!
Dziś ślub Darka i Anety. Panna młoda wzywa Kasię – potrzebuje ostatnich poprawek przy sukni ślubnej. Tym samym Bergówna jest zmuszona obserwować swojego ukochanego w objęciach innej… Czy to wytrzyma?!

Autor: Magdalena Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości