"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3845: Czerski bezradny w starciu z nastoletnią miłością córki?!

"Na Wspólnej"
240624_NA_WSPOLNEJ_s22_odc3845_fr4
Amelia wykorzystuje nieobecność ojca i planuje imprezę. Czerski (Mariusz Zaniewski) po powrocie do domu wpada w szał! Dlaczego? Zobaczcie fragment najnowszego odcinka 3845 serialu TVN "Na Wspólnej". Czy Grzesiek (Jakub Tofil) wyzna koledze, że czuje się kobietą? Sprawdźcie już teraz.

Czerski (Mariusz Zaniewski) bezradny w starciu z nastoletnią miłością córki?!

Czerski (Mariusz Zaniewski) oznajmia córce, że jutro wyjeżdża do Szczecina. Amelia natychmiast zaczyna planować imprezę – musi zaprosić Radka, który bardzo jej się podoba. Po południu Mariusz zastaje córkę z przyjaciółką w imprezowych strojach, wyzywająco umalowane. Czerskiego trafia szlag – nie zgadza się, by Amelia tak wyglądała! Dziewczyna jest zła – wieczorem wymyka się z domu, żeby spotkać się z Radkiem…

A co jeszcze wydarzy się w odcinku 3845 serialu "Na Wspólnej"?

Grzesiek (Jakub Tofil) kontra Wałek, a Smolny (Łukasz Konopka) kontra… Bradecka (Anna Dereszowska)!

Grzesiek (Jakub Tofil) wyznaje Wałkowi, że czuje się kobietą. Czy będzie żałował szczerości?! Tymczasem Basia (Grażyna Wolszczak) wręcza mężowi umowę na napisanie książki, której bohaterka właśnie wyszła z więzienia. Smolny (Łukasz Konopka) ma wątpliwości, jednak umawia się z kobietą na spotkanie. Na miejscu okazuje się, że to… Bradecka (Anna Dereszowska)!

Kadr z odcinka 3845 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej"- 3845
Kadr z odcinka 3845 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Alina pogrąży Berga (Wojciech Brzeziński) i jego syna?!

Berg (Wojciech Brzeziński) jest mile zaskoczony, gdy Franek odwiedza go w pracy. Szybko się jednak orientuje, że synowi chodziło o spotkanie z Aliną! Urbańska zaprasza Franka na kawę – jest bardzo zainteresowana jego zdolnościami… hakerskimi! Wieczorem Alina spotyka się z nieznajomym mężczyzną – ustalają szczegóły jakiegoś nielegalnego transportu…

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające — z życia wzięte — wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

Emisja telenoweli od poniedziałku do czwartku o 20.10 w TVN.

Oglądaj serial "Na Wspólnej" także w Max!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości