Martyna Wojciechowska: "Bardzo się cieszę, że na platformie Max jest dużo miejsce na produkcje dokumentalne"

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Źródło: mwmedia
Już 11 czerwca do biblioteki serwisu MAX trafi dokument Martyny Wojciechowskiej "Hope", opowiadający o przerażającym procederze, który jest stosowany w Nigerii. Niewinne dzieci są oskarżane o czary, co w efekcie prowadzi do porzucenia ich przez rodziny i pozostawienia na pewną śmierć.

Martyna Wojciechowska o platformie Max w Polsce

Ja zawsze wierzyłam w to, że filmy dokumentalne zmieniają świat. Zmieniają świat na lepsze. Naszą rolą dziennikarzy, reporterów jest nagłaśniać tematy istotne. Bardzo się cieszę, że na platformie Max jest dużo miejsce na produkcje dokumentalne gdyż już mogę zapowiedzieć, że oprócz premiery filmu dokumentalnego "Hope" będą też wkrótce inne premiery filmów dokumentalnych. mojej reżyserii.
Martyna Wojciechowska
Aktualnie czytasz: Martyna Wojciechowska: "Bardzo się cieszę, że na platformie Max jest dużo miejsce na produkcje dokumentalne"

Serwis streamingowy Max startuje już jutro! Ważną część oferty programowej platformy będą stanowiły głośne i poruszające filmy dokumentalne. Już w czerwcu premiera dwóch nowych tytułów: "Hope" i "Król Zanzibaru". W listopadzie zadebiutuje czteroodcinkowa produkcja "Łowcy skór".

Aktualnie czytasz: Martyna Wojciechowska: "Bardzo się cieszę, że na platformie Max jest dużo miejsce na produkcje dokumentalne"

Najlepsza rozrywka w atrakcyjnej cenie

Gwiazdy na premierze serwisu streamingowego Max w Polsce!
Anita Werner
Klaudia El Dursi
Julia Wieniawa
Premiera serwisu streamingowego Max w Polsce!
+16
Zobacz galerię

Oferta platformy Max będzie bezkonkurencyjna pod względem treści, a jednocześnie bardzo konkurencyjna pod względem cenowym. W Polsce Max zaoferuje trzy różne pakiety – Podstawowy, Standardowy oraz Premium – z możliwością wykupienia subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Po upływie jednego roku od zakupu subskrypcji rocznej, zostanie ona automatycznie przedłużona w subskrypcję miesięczną w cenie obowiązującej dla danego pakietu miesięcznego. Każdy z tych pakietów będzie można rozszerzyć o pakiet dodatkowy “Kanały TV i Sport” za miesięczną opłatą. Dostęp do transmisji z igrzysk olimpijskich będzie obejmował wszystkie pakiety, co oznacza, że każdy użytkownik platformy uzyska pełny dostęp do najlepszych relacji z tego wielkiego święta sportu*.

Ile będzie kosztował Max?

PLATFORMA STREAMINGOWA MAX

Zobacz też:

Autor: Magda Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości