"Hope": Już dziś premiera dokumentu Martyny Wojciechowskiej w Max! Obejrzyj zwiastun!

"Hope"
"Hope" - zwiastun
Losy tytułowego Hope'a, chłopca, uratowanego przez Anję Ringgren Lovén, duńską pracowniczkę humanitarną, założycielkę Krainy Nadziei - organizacji ratującej i udzielającej schronienia dzieciom, są osią całej historii i dobitnie pokazują problem, z którym mierzy się jeden z najbiedniejszych i najbardziej dotkniętych głodem krajów na świecie. Zobaczcie trailer!

"HOPE" - premiera dokumentu na unikatowej platformie Max

Już 11 czerwca do biblioteki serwisu MAX trafi dokument Martyny Wojciechowskiej "Hope", opowiadający o przerażającym procederze, który jest stosowany w Nigerii. Niewinne dzieci są oskarżane o czary, co w efekcie prowadzi do porzucenia ich przez rodziny i pozostawienia na pewną śmierć. Czy kiedykolwiek i komukolwiek uda się zdjąć z głównego bohatera ten zły czar? Zobaczcie zwiastun dokumentu Martyny Wojciechowskiej "Hope".

Aktualnie czytasz: "Hope": Już dziś premiera dokumentu Martyny Wojciechowskiej w Max! Obejrzyj zwiastun!
Aktualnie czytasz: "Hope": Już dziś premiera dokumentu Martyny Wojciechowskiej w Max! Obejrzyj zwiastun!

Patforma Max - Najlepsza rozrywka w atrakcyjnej cenie!

Oferta platformy Max będzie bezkonkurencyjna pod względem treści, a jednocześnie bardzo konkurencyjna pod względem cenowym. W Polsce Max zaoferuje trzy różne pakiety – Podstawowy, Standardowy oraz Premium – z możliwością wykupienia subskrypcji miesięcznej lub rocznej. Po upływie jednego roku od zakupu subskrypcji rocznej, zostanie ona automatycznie przedłużona w subskrypcję miesięczną w cenie obowiązującej dla danego pakietu miesięcznego. Każdy z tych pakietów będzie można rozszerzyć o pakiet dodatkowy “Kanały TV i Sport” za miesięczną opłatą. Dostęp do transmisji z igrzysk olimpijskich będzie obejmował wszystkie pakiety, co oznacza, że każdy użytkownik platformy uzyska pełny dostęp do najlepszych relacji z tego wielkiego święta sportu.

Zobacz też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości