"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3818 w TV: Maria przeprasza Monikę! Czy Cieślikowa ułoży sobie życie?

"Na Wspólnej" - 3819
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3818 w TV: Maria przeprasza Monikę!
Źródło: TVN
Czy Monika (Sylwia Gliwa) pogodzi się z matką? Jak potoczą się losy Cieślików? Rozwiodą się czy pogodzą i znów będą razem? Czy Iga (Lidia Sadowa) zwiąże się z Tadeusiakiem (Dariusz Wnuk)? Zobaczcie fragment odcinka 3818 serialu TVN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej": Ziębowa (Bożena Dykiel) wspiera córkę – nie wie, że to o swoją przyszłość powinna się martwić!

Maria (Bożena Dykiel) decyduje się jednak wesprzeć córkę – proponuje Monice (Sylwia Gliwa) wspólny wypad do miasta. Po zakupach Ziębowa przeprasza za to, że zamiast być dla córki wsparciem, wciąż ją krytykuje… Tymczasem Ziębę (Mieczysław Hryniewicz) odwiedza Muszko donosząc, że naprzeciwko jacyś obcokrajowcy chcą otworzyć lokal! Na dodatek w barze pojawia się kobieta, która od paru dni próbowała wszystkich potraw u Ziębów…

Zobaczcie fragment odcinka 3818 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Michał (Robert Kudelski) ciągle zazdrosny o Igę?!

Iga (Lidia Sadowa) pomaga Robertowi (Robert Kudelski) załatwić prezent urodzinowy dla jego syna – Michał ma do sprzedania juniorski rower. Brzozowski przywozi go do Igi - z zazdrością obserwuje jak Tadeusiak walczy o jej względy… Wieczorem Brygida znajduje w drzwiach tajemniczą kopertę z listem do Igi!

"Na Wspólnej": Dramat Dębkowej – czy Marek (Grzegorz Gzyl) potrafi jej pomóc?!

Marek (Grzegorz Gzyl) jest załamany – śmierć Stefana spowodowała, że cała działalność ich restauracji spadła na jego barki. Jednak do Zimińskiego szybko dociera, że to nie jemu jest najtrudniej - w jego drzwiach staje zapłakana Halina obejmująca urnę z prochami męża... Dębkowa oznajmia, że odwołuje pogrzeb – nie potrafi rozstać się z ukochanym mężem!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3818 w TV: Maria przeprasza Monikę! Czy Cieślikowa ułoży sobie życie?
Źródło: mat.prasowe

Cały odcinek 3818 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości