"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3806 w TV: Zuza jest w ciąży! Kto jest ojcem?

"Na Wspólnej"- 3806
240416_NA_WSPOLNEJ_s22_odc3806_fr6
Ta informacja spada na Hofferów jak grom z jasnego nieba! Są w szoku.. Zuza (Małgorzata Socha) mdleje na dziedzińcu! Ula wzywa tatę a Kamil (Kazimierz Mazur) zabiera ją do domu! Wówczas była żona wyznaje mu prawdę! Z kim Zuza ma dziecko?

"Na Wspólnej": Zuza (Małgorzata Socha) jest w ciąży!

Zuza (Małgorzata Socha) oznajmia Bogdanowi, że zamierza sprzedać firmę. Berg jest załamany – martwi się, że wszyscy stracą pracę… Zuza przyjeżdża po Ulę na Wspólną. Na dziedzińcu niemal mdleje, więc Ula wzywa tatę - Kamil (Kazimierz Mazur) zabiera byłą żonę do domu. Zuza wyznaje, że… jest w ciąży!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3806 w TV: Zuza jest w ciąży! Kto jest ojcem?
Źródło: x-news

Zobaczcie fragment odcinka 3806 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Bruno (Dawid Czupryński) na ścieżce autodestrukcji!

Załamany Bruno (Dawid Czupryński) zawala spotkanie z klientem – ten dzwoni do Berga i zrywa współpracę. Wkurzony Jarek pyta przyjaciela, czy wrócił do ćpania?! Bruno dopada Monikę (Sylwia Gliwa), która nie chce z nim nawet rozmawiać – zniszczył jej życie! Krawczyk odreagowuje porażkę przygodnym seksem. Spotkanie z dziewczyną przerywa… nalot policji!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3806 w TV: Zuza jest w ciąży! Kto jest ojcem?
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Gosia (Anna Kerth) zwyzywana przez ucznia od alkoholiczek?!

Gosia (Anna Kerth) znowu próbuje pokojowo rozwiązać konflikt z I klasą. Zarządza luźną lekcję o tradycjach niemieckich - w jej trakcie wychodzi na jaw, że Kris pochodzi z Monachium. Koledzy zaczynają z niego drwić! Chłopak mści się na… Zimińskiej! Zarzuca jej alkoholizm! Zdenerwowana Gosia wzywa na rozmowę ojca Krisa…

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3806 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości