Ujawniamy tajemnice nadchodzących odcinków "Na Wspólnej". To będzie gorąca wiosna!

Małgorzata Socha o powrocie do serialu "Na Wspólnej"!
Źródło: TVN
Serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające - z życia wzięte - wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! 

"Na Wspólnej" - nowy mężczyzna w życiu Moniki (Sylwia Gliwa), czy Ola (Marta Wierzbicka) odnajdzie szczęście?

Mimo że pierwsze emocje opadają, Damian (Waldemar Cieślik) nie jest w stanie wybaczyć Monice (Sylwia Gliwa) zdrady. Chce rozwodu. Cieślikowie zaczynają układać sobie życie na nowo, oddzielnie. Problemy mieszkaniowe Martyny przyspieszają jednak rozwój jej związku z politykiem. Martyna zamieszkuje u Damiana. Jednocześnie w życiu Moniki pojawia się nowy mężczyzna, Aleksander. Atrakcyjny rozwodnik, agent nieruchomości, oszaleje na punkcie Moniki. Czy to koniec małżeństwa Cieślików?

Ola (Marta Wierzbicka), choć pełna wątpliwości, podąża za głosem serca. Ola i Mariusz (Mariusz Zaniewski) bez reszty angażują się w nową – starą relację. Ale Amelia, córka Czerskiego, nie zamierza ułatwiać im życia. Poszukując akceptacji wśród rówieśników, wpada w trudne towarzystwo. Imprezy, alkohol, chłopaki – to dopiero początek problemów.

"Na Wspólnej" - Zuza (Małgorzata Socha) zaskoczy Kamila zjawieniem się w Warszawie!

Od ślubu Kasi (Julia Chatys) i Darka (Michał Mikołajczak) w ich życiu trwa sielanka. Szczęście prywatne łączą z rozwojem zawodowym. Niespodziewane trudności pojawiają się właśnie w pracy. Darek angażuje się w trudną i dwuznaczną moralnie sprawę. Tymczasem jego żona wspiera utalentowanego plastycznie ucznia. Ich relacja mocno skomplikuje życie Żbików.

Związek Weroniki (Renata Dancewicz) i Lwa (Przemysław Sadowski) kwitnie, choć na jego drodze stają kolejne przeszkody. Kacper nie akceptuje nowego partnera matki. A Nalepa popada w poważne problemy z prawem – zostaje oskarżony o włamanie i zniszczenie mienia. Tymczasem w szpitalu pojawia się nowa kandydatka na stanowisko dyrektora. Tajemnicza Patrycja to kobieta z przeszłości Nalepy. Mocno namiesza w życiu jego i szpitala...

Kamil (Kazimierz Mazur) poświęca się pracy i opiece nad córkami. Tymczasem w Warszawie pojawia się Zuza (Małgorzata Socha). Jej wizyta obfituje w niespodzianki, na które Kamil reaguje mocno emocjonalnie! Ula ponownie będzie musiała podjąć decyzję – którego z rodziców wybrać.

Rodzina Smolnych musi uporać się z bombą, która na nich spadła - wyznaniem Grześka (Jakub Tofil), który nie czuje się mężczyzną. Krzysztofem (Łukasz Konopka) targają różnorodne emocje. Wie, że musi wspierać syna, ale nie wie jak to zrobić. Jednocześnie boi się, że Grzesiek stanie się obiektem dyskryminacji, czy wręcz agresji otoczenia. Nastolatek stara się poukładać swoje emocje i potrzeby, nie raniąc bliskich. Hela empatycznie go wspiera, ale z czasem jest jej coraz trudniej. Czuje, że traci swojego chłopaka – Grześka.

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Na Wspólnej"?

Telenowelę możecie oglądać w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" jest emitowany poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy. Niespodziewane zwroty akcji!

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy. Niespodziewane zwroty akcji!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Pojedynek w Rozenek-Majdan i Orbitowskiego w lodowatej morskiej wodzie

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Pojedynek w Rozenek-Majdan i Orbitowskiego w lodowatej morskiej wodzie

Jak wyglądało powieszenie Serafina? Zobacz niezwykłe kulisy serialu

Jak wyglądało powieszenie Serafina? Zobacz niezwykłe kulisy serialu

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Tego gościa Klaudiusz Ševković się nie spodziewał! Gulczas na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!

Tego gościa Klaudiusz Ševković się nie spodziewał! Gulczas na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!

Martyna z "MasterChef Nastolatki" jest ciężko chora w szpitalu. Potrzebna jest pomoc!

Martyna z "MasterChef Nastolatki" jest ciężko chora w szpitalu. Potrzebna jest pomoc!

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?