Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Jak potoczą się losy Kamila Hoffera i jego rodziny?
Źródło: TVN
Podczas wizyty na planie serialu "Na Wspólnej" sprawdziliśmy, po co tak naprawdę Zuza (Małgorzata Socha) postanowiła wrócić do rodziny. Jaki los czeka Hofferów? Sprawdźcie już teraz.

"Na Wspólnej": Kazimierz Mazur i Małgorzata Socha ponownie razem na planie!

"Na Wspólnej": Kazimierz Mazur o współpracy z Małgorzatą Sochą!
Jesteście ciekawi, jak wygląda praca na planie serialu "Na Wspólnej"? Obejrzyjcie wywiad z serialowym doktorem Kamilem Hofferem i posłuchajcie, co powiedział nam o współpracy z Małgorzatą Sochą. Jak dalej potoczą się losy tej serialowej pary? Zobaczcie gorący fragment rozmowy z Kazimierzem Mazurem z planu serialu.
Źródło: TVN

Mamy wspaniałą wiadomość dla fanów serialu! Okazuje się, że Małgorzata Socha ponownie wraca do gry w "Na Wspólnej". Nie mogło i nas zatem zabraknąć na planie. Podczas realizacji zdjęć do nowych odcinków telenoweli, postanowiliśmy przeprowadzić wywiady z serialowym Kamilem Hofferem (Kazimierzem Mazurem) i Małgorzatą Sochą (Zuza). Aktorka nie kryła zadowolenia, że ponownie zjawiła się na planie zdjęciowym serialu. Jesteście ciekawi? Zobaczcie materiał wideo.

"Na Wspólnej": Czy serialowi Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) będą znowu razem?

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" to jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające - z życia wzięte - wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! Jeśli jesteście ciekawi, jak potoczą się losy serialowej Zuzy (Małgorzata Socha) śledźcie artykuły na naszej oficjalnej stronie serialu "Na Wspólnej" i odwiedzajcie nasze profile w social mediach! Już niebawem ujawnimy więcej szczegółów dotyczących wątku Zuzy i Kamila Hoffera (Kazimierz Mazur). Czy para wróci do siebie? Jak myślicie?

A jak wygląda współpraca Kazimierza Mazura - serialowego Kamila z Małgorzatą Sochą na planie? Zapytaliśmy o to.

Małgosia Socha jest wspaniałą aktorką, ale też cudownym człowiekiem. I to były zawsze miłe, piękne chwile wspólnego pożycia małżeńskiego ,które były przez te lata, ale rozumiem, bo też ludzie mają swoje życie, zajętości nowe. Ja cały czas jestem na wspólnej i trzymam się jej zębami i codziennie dziękuję, że mam tą pracę, ale to naprawdę były piękne chwile i cudowne momenty, ,kiedy mogę się spotkać z Małgorzatą na planie. (...) Ten serial tak długo by nie trwał, gdyby nie było bardzo dobrych relacji między pracownikami, aktorami.  Dlatego bardzo dużo żartujemy.  I rzeczywiście bardzo się lubimy, tak szczerze.  To jest, myślę, mocą tego serialu. 
Kazimierz Mazur
Kadr z odcinka 3804 serialu TVN "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - Małgorzata Socha
Kadr z odcinka 3804 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Jak będzie wyglądał powrót Zuzy?

Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) poświęca się pracy i opiece nad córkami. Do stolicy przyjedzie Zuza (Małgorzata Socha). Jej wizyta będzie pełna niespodzianek, na które Kamil zareaguje bardzo emocjonalnie! Przed Ulą ponownie będzie trudne zadanie - musiała podjąć decyzję – którego z rodziców wybrać.

Gdzie i kiedy można obejrzeć serial "Na Wspólnej"?

Małgorzata Socha o powrocie do serialu "Na Wspólnej"!
Kamil (Kazimierz Mazur) poświęca się pracy i opiece nad córkami. Tymczasem w Warszawie pojawia się Zuza (Małgorzata Socha). Jej wizyta obfituje w niespodzianki, na które Kamil reaguje mocno emocjonalnie! Ula ponownie będzie musiała podjąć decyzję – którego z rodziców wybrać.
Źródło: TVN

Telenowelę możecie oglądać w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" jest emitowany poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Małgorzata Socha zaprasza do "Na Wspólnej"!
Mamy wspaniałą wiadomość dla fanów serialu "Na Wspólnej"! Okazuje się, że Małgorzata Socha wraca do gry. Odcinki z udziałem aktorki już w kwietniu na antenie TVN. Prapremiery będą dostępne w Player.pl!
Źródło: TVN

Zobacz też:

Autor: Magdalena Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości