"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3801 w TV: Żbik w akcji! Pobicie kibica i nowy asystent?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Żbik w akcji!
Źródło: TVN
Zobacz już teraz najnowszy fragment odcinka 3801 serialu TVN - "Na Wspólnej". Jesteście ciekawi, kogo Darek Żbik (Michał Mikołajczak) przyjmie na asystenta? Czy pomoże znanemu bokserowi? A jak potoczą się losy Hofferów? Ula z narażeniem życia będzie uciekać przed nieznajomym. Jak to się skończy?

"Na Wspólnej": Łukasz popsuje szczęście Tadka (Jakub Pruski) i Darii (Patrycja Topajew)?!

Darek Żbik (Michał Mikołajczak) proponuje Tadeuszowi, żeby był jego asystentem w sprawie znanego boksera, który pobił kibica. Tadek chwali się awansem Darii (Patrycja Topajew), a ta rewanżuje się wiadomością, że przyjęto ją na staż w Warszawie! Ich szczęście burzy pojawienie się Łukasza. Dawny kumpel młodego Zakościelnego chce więcej pieniędzy! Dziwnie uległy Tadeusz oferuje mu nocleg w domu rodziców…

Zobaczcie fragment odcinka 3801 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Gosia (Anna Kerth) idzie na zwarcie z nową klasą!

Gosia (Anna Kerth) ma ciągły problem z klasą w której zaczęła uczyć niemieckiego – większość uczniów przepisała zadanie od kolegi, który zna biegle ten język. Nauczycielka oznajmia klasie, że nie będzie tolerować oszustwa! Konflikt narasta… Tymczasem Bednarczuk (Izabela Dąbrowska) dowiaduje się, że Patryk kradnie w szpitalu! Próbuje powstrzymać lekarzy od powiadomienia opieki społecznej. Chłopak to słyszy…

"Na Wspólnej": Ula w zagrożeniu?! Czy uda jej się uciec?

Hoffer (Kazimierz Mazur) i Nalepa (Przemysław Sadowski) widzą, że Adamski nie zamierza jednak odejść. Proponują Ostrowskiemu, żeby objął funkcję tymczasowego dyrektora. Tylko czy Arkowi wzrok na to pozwoli?! Tymczasem Tosia mówi Uli, że poznała przez internet fajnego chłopaka. Hofferówna prosi ją, żeby była ostrożna. Niebawem okazuje się, że to Ula powinna się bać - chłopaka, którego właśnie poznała w barze Ziębów!

Na Wspólnej - 3801
Na Wspólnej - 3801
Źródło: mat.prasowe

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3801 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj też na nasz oficjalny profil serialu na Instagramie!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości