"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej": w nowych odcinkach!
Źródło: TVN
Ujawniamy tajemnice najnowszych odcinków, sprawdźcie już teraz, czym zaskoczą Was nadchodzące odcinku serialu TVN "Na Wspólnej". Czy Damian (Waldemar Błaszczak) i Monika (Sylwia Gliwa) podejmą wreszcie decyzję dotyczącą przyszłości ich rodziny? Czy rozwód u Cieślików to ostateczność? Zobaczcie zwiastun tygodniowy i przekonajcie się, jak potoczą się losy bohaterów.

"Na Wspólnej": Zwiastun tygodniowy odcinków 3801-3804

To będzie zaskakujący tydzień w serialu TVN "Na Wspólnej", pełen niespodzianek i zwrotów akcji! Jesteście ciekawi, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Czy Cieślikowie wezmą rozwód? Czy Martyna uwiedzie Damiana (Waldemar Błaszczak) a może odpuści? Zobaczcie już teraz zwiastun tygodniowy odcinków 3801 - 3804.

Co w nowych odcinkach serialu? Kiedy jest emisja "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN! Prapremiery możecie oglądać codziennie w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami.

Zajrzyjcie na oficjalny profil serialu "Na Wspólnej" na Instagramie!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Autor: Magdalena Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości