"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3801 w TV: Ula w niebezpieczeństwie! Czy uda jej się uciec?!

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ W TV: Ula w niebezpieczeństwie?
Źródło: TVN
Zobacz już teraz najnowszy fragment odcinka 3801 serialu TVN - "Na Wspólnej". Kim jest nieznajomy, który śledzi córkę Kamila Hoffera? Dlaczego nie chce dać jej spokoju? Czy Uli uda się uciec? Jak potoczą się losy Darii (Patrycja Topajew) i Tadka? Sprawdźcie już teraz.

"Na Wspólnej": Ula w zagrożeniu?! Czy uda jej się uciec?

Hoffer (Kazimierz Mazur) i Nalepa (Przemysław Sadowski) widzą, że Adamski nie zamierza jednak odejść. Proponują Ostrowskiemu, żeby objął funkcję tymczasowego dyrektora. Tylko czy Arkowi wzrok na to pozwoli?! Tymczasem Tosia mówi Uli, że poznała przez internet fajnego chłopaka. Hofferówna prosi ją, żeby była ostrożna. Niebawem okazuje się, że to Ula powinna się bać - chłopaka, którego właśnie poznała w barze Ziębów!

Zobaczcie fragment odcinka 3801 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Łukasz popsuje szczęście Tadka (Jakub Pruski) i Darii (Patrycja Topajew)?!

Żbik (Michał Mikołajczak) proponuje Tadeuszowi, żeby był jego asystentem w sprawie znanego boksera, który pobił kibica. Tadek chwali się awansem Darii, a ta rewanżuje się wiadomością, że przyjęto ją na staż w Warszawie! Ich szczęście burzy pojawienie się Łukasza. Dawny kumpel młodego Zakościelnego chce więcej pieniędzy! Dziwnie uległy Tadeusz oferuje mu nocleg w domu rodziców…

Kadr z odcinka 3801 serialu TVN - "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - 3801
Kadr z odcinka 3801 serialu TVN - "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Gosia (Anna Kerth) idzie na zwarcie z nową klasą!

Gosia (Anna Kerth) ma ciągły problem z klasą w której zaczęła uczyć niemieckiego – większość uczniów przepisała zadanie od kolegi, który zna biegle ten język. Nauczycielka oznajmia klasie, że nie będzie tolerować oszustwa! Konflikt narasta… Tymczasem Bednarczuk (Izabela Dąbrowska) dowiaduje się, że Patryk kradnie w szpitalu! Próbuje powstrzymać lekarzy od powiadomienia opieki społecznej. Chłopak to słyszy…

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3801 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości