Agnieszka zniesmaczona zachowaniem Ady i Bartka. Co się stało? 

Hotel Paradise 8, odcinek 33
Po wielu burzliwych dniach Aga i Bartek dali sobie kolejną szansę. Wydawało się, że ich relacja definitywnie się zakończy, gdy Ada postanowiła wyeliminować swojego partnera na Rajskim Rozdaniu. Bartek finalnie został w programie, ale tylko dzięki decyzji Jędrzeja. Czy ta najbardziej burzliwa para w "Hotelu Paradise" dojdzie do porozumienia i poukłada swoją relację na nowo? 

Hotel Paradise. Metamorfoza Bartka

Wszystko wskazuje na to, że Bartek wyciągnął wnioski z całej sytuacji i zmienił swoje zachowanie. Stał się milszy dla mieszkańców, a przede wszystkim dla Ady. Ta przemiana zaowocowała ponownym rozkwitem uczuć między nimi. Para znów jest w sobie szaleńczo zakochana i nie szczędzi sobie czułości, co oczywiście nie uszło uwadze pozostałych mieszkańców. 

Hotel Paradise. Aga zniesmaczona zachowaniem Ady i Bartka 

Hotel Paradise 8, odcinek 33

Namiętność Ady i Bartka budzi mieszane uczucia wśród uczestników. Agnieszka otwarcie wyraziła swoje zniesmaczenie ich zachowaniem. Dziewczyna nie rozumie, jak można w tak krótkim czasie przejść od kłótni i płaczu do namiętnych pocałunków.  Bartek z Adą nie przejmują się jednak oceną innych i starają się korzystać z każdego dnia w raju. Nie wszyscy jak Aga są sceptyczni wobec ich uczuć. Mieszkańcy hotelu mieli wytypować parę, która uda się na romantyczną randkę. Najwięcej głosów otrzymali Janek z Emilką i właśnie Ada z Bartkiem. Jednym z głównych sprzymierzeńców kontrowersyjnej pary jest Michał, który wierzy w dobre intencje Bartka.  Podczas randki Bartek nie szczędził komplementów Adzie i starał się być romantyczny. Wyznał, że bardzo mu zależy na Adzie. Dziewczyna przyjęła jego słowa z entuzjazmem i pomimo wcześniejszych zapowiedzi, że Bartek jest u niej skreślony, chyba jest gotowa wybaczyć mu wszystkie dotychczasowe sceny.  Czy Ada i Bartek zdołają utrzymać odnowioną relację? Czy ich gorące uczucia przetrwają do finału? Wiele wskazuje, że mogą być głównymi rywali Agnieszki i Jędrzeja w walce o finał. 

Zobacz również:

Autor: D. Gancarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości