PRZED EMISJĄ W TV: Kogo znokautował Artur Szpilka i jak się z tym czuł?

Kuba Wojewódzki i Artur Szpilka
Artur Szpilka o nokaucie Pudzianowskiego!
Źródło: TVN
Zobaczcie fragment najnowszego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego! Emisja programu a już we wtorek 30 kwietnia o godz. 22.40 w TVN. Tylko u nas fragment programu przed premierą w telewizji.

Gościem najnowszego odcinka programu Kuba Wojewódzki będzie Artur Szpilka - bokser, zawodnikiem sztuk mieszanych MMA. Obecny nr 10 rankingu KSW w wadze ciężkiej. Co odpowiedział na pytanie dotyczące nokautu Mariusza Pudzianowskiego? Zobaczcie fragment odcinka przed premierą w telewizji.

Szczerze powiem Ci, tak normalne jak każde inne, bo wychodzisz do walki i każda walka jest dla Ciebie dokładnie tak ważna jak ta poprzednia. Wiadomo, tutaj był duży ładunek emocjonalny, ponieważ Mariusz jest zasłużonym sportowcem, w MMA trochę już zrobił, jest dłużej, dłuższym stażem, więc to było też dla mnie ogromne wyzwanie. (...)  No wiesz, nokaut jak nokaut. Zdarzało się, że ktoś mnie nokautował i ja kogoś. 
Artur Szpilka

Tego wieczoru na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiądzie także Katarzyna Bonda - polska dziennikarka i scenarzystka białoruskiego pochodzenia, pisarka, autorka bestsellerowych powieści kryminalnych. Dzieciństwo spędziła w Hajnówce. Jest autorką serii książek: "Hubert Meyer – psycholog śledczy" i między innymi "Cztery żywioły Saszy Załuskiej" (tetralogia kryminalna) czy Trylogii Kryminalnej „Wiara, Nadzieja, Miłość”.

KW 487 ZWIASTUN KANAPOWY INTERNET
Zwiastun najnowszego odcinka programu "Kuby Wojewódzkiego"
Już 30 kwietnia na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiądą - Katarzyna Bonda i Artur Szpilka! Zobaczcie zajawkę najnowszego odcinka. Emisja we wtorek o 22.40 na antenie TVN.
Źródło: TVN

"Kuba Wojewódzki" w TVN i Playerze we wtorki o 22:40!

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki

Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To "crème de la crème" polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. W tym sezonie na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiądą m.in. twarze nowych programów stacji oraz gwiazdy z fabularnych produkcji.

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami 21. sezon "Kuby Wojewódzkiego", on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejący się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u.

Oglądaj program "Kuba Wojewódzki" w Player.pl!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości