Zwrot akcji! Jędrek decyduje o losie Bartka i Dominiki w "Hotel Paradise 8"!

Hotel Paradise 8: Jędrek decyduje o losie Bartka i Dominiki!
Rajskie Rozdanie w Hotelu Paradise znów zaskoczyło wszystkich! Tym razem zagrożeni byli Dominika i Bartek, a decyzja o tym, kto z nich zostanie w programie, została odłożona na kolejny dzień.

Druga szansa dla Bartka i Dominiki

Bartek jest zdezorientowany po decyzji Ady. Nie spodziewał się, że to właśnie z jej ręki będzie mógł opuścić Hotel. Ostatecznie Bartek odsuwa na bok swoją dumę i zbiera się na rozmowę ze swoją partnerką i udaje im się dojść do porozumienia. Ada przyznaje, że wie, jak trudne było to dla Bartka, żeby przyjść i przeprosić. Zarówno Dominika jak i Bartek chcą dalej zostać w programie. 

Sama nawet nie wiem, co się wydarzyło. Jestem w mega szoku, ale coś mnie tutaj trzyma
- deklaruje Dominika
Hotel Paradise 8: Co o odejściu Dominiki myśli Oskar?

Jędrek decyduje, kto zostanie w Hotelu Paradise!

Gdy w Hotelu pojawił się list, stało się jasne, że nadszedł czas na poważne decyzje. Każdy z mieszkańców Hotelu w samotności musiał dokonać niezwykle ważnego wyboru - wytypować osobę, która będzie głosem Hotelu Paradise, osobę, która jest najbardziej sprawiedliwa i gotowa do podejmowania trudnych decyzji. Właśnie na tej osobie spoczywała największa odpowiedzialność - to ona podejmie decyzję o tym, kto z nich - Bartek czy Dominika - opuści program.

Wybór padł na Jędrka. Po głębokim namyśle zdecydował on dać szansę Bartkowi, argumentując, że chłopak potrzebuje czasu na naprawę swoich błędów. Dominika, choć rozczarowana, zaakceptowała decyzję Jędrka. Wyznała, że wierzy w Bartka i życzy mu powodzenia w budowaniu uczucia w Hotelu. Co o tym myślą pozostali mieszkańcy?

Oglądajcie Hotel Paradise od poniedziałku do czwartku w TVN7 i player.pl

Hotel Paradise 8: Dominika - co dalej?

Autor: M. Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości