Gwiazdy na premierze serwisu streamingowego Max w Polsce!

Start Max
Start Max
Platforma Max zadebiutuje w Polsce już w 11 czerwca 2024 w Polsce. Anita Werner, Grażyna Torbicka, Małgorzata Rozenek - Majdan, Agnieszka Szulim, kto jeszcze pojawił się na premierze unikatowego serwisu streamingowego Max? Zobaczcie galerię zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.

Gwiazdy na premierze unikatowej platformy streamingowej Max!

Gwiazdy na premierze serwisu streamingowego Max w Polsce!
Anita Werner
Klaudia El Dursi
Julia Wieniawa
Premiera serwisu streamingowego Max w Polsce!
+16
Zobacz galerię

Platforma Max zadebiutuje w Polsce już w 11 czerwca 2024 r. Użytkownicy serwisu będą mogli wybrać spośród trzech korzystnych cenowo pakietów subskrypcji, dopasowanych do ich potrzeb i preferencji. Każdy z trzech pakietów będzie można rozszerzyć o dodatkowy pakiet “Kanały TV i Sport”, aby zyskać dostęp do biblioteki nawet 29 kanałów telewizyjnych i relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych na żywo. W ramach platformy Max użytkownicy znajdą najbardziej jakościowe treści globalnych marek takich jak HBO, DC czy Warner Bros., kontent dla dzieci, programy informacyjne i publicystyczne oraz sportowe, w tym relacje z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 w ramach każdego pakietu, a także bogatą ofertę produkcji lokalnych i najlepszą rozrywkę z TVN.

Poznaj ofertę platformy streamingowej Max

Max jest obecnie dostępny w Stanach Zjednoczonych i 39 krajach Ameryki Łacińskiej. Platforma Max będzie dostępna w Polsce 11 czerwca, a w przyszłości w większej liczbie krajów. Więcej informacji wkrótce.

W serwisie Max 17 czerwca swoją premierę będzie miał drugi sezon serialu “Ród Smoka”. Niezwykłą siłą platformy Max będzie także lokalny kontent. Premierowy serial “Przesmyk” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego z Leną Górą w roli głównej, produkcja “Lady Love” pokazująca historię kobiety, która odniosła międzynarodowy sukces w branży od zawsze zdominowanej przez mężczyzn czy nowy sezon “Odwilży” to tylko początek. W serwisie Max będzie można zobaczyć także premierowy i ostatni sezon kultowego serialu “Skazana” z Agatą Kuleszą w roli głównej. Obecnie trwają prace nad ponad 15 kolejnymi produkcjami lokalnymi, które mają zostać pokazane na platformie Max w ciągu najbliższych dwóch lat.

Max to także miejsce dla wielbicieli fascynujących i często kontrowersyjnych produkcji dokumentalnych. Jeszcze w tym roku w serwisie zadebiutują polskie dokumenty Max Original – “Król Zanzibaru”“Łowcy skór” czy “Hope” Martyny Wojciechowskiej.

Max
Max

Uruchomienie platformy streamingowej Max w Polsce 11 czerwca to największe wydarzenie branży medialnej i rozrywkowej w 2024 roku. To także największa premiera produktu w historii Warner Bros. Discovery. Po zakończeniu procesu uruchomienia platformy w Europie, Max będzie dostępny w 25 krajach w regionie. Globalny zasięg serwisu Max obejmie łącznie 65 państw i terytoriów.                      

* Wymagana subskrypcja jednego z pakietów bazowych.

** Kanały i treści dostępne na żywo w ramach pakietów Podstawowy, Standardowy oraz Premium, a także pakietu dodatkowego “Kanały TV i Sport” mogą zawierać reklamy. Kontent dostępny na żądanie może zawierać treści sponsorowane.

Ile będzie kosztował Max?

PLATFORMA STREAMINGOWA MAX

Zobacz też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości