Kasia Kieli o Max: "Nie ma takiej drugiej platformy w Polsce"

Start serwisu streamingowego Max w Polsce!
Start serwisu streamingowego Max w Polsce!
Platforma Max będzie dostępna w Polsce już od w 11 czerwca 2024. Kasia Kieli President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN zdradziła, co czeka widzów w Max.

Widzowie będą mieć dostęp do niezwykle bogatej bazy filmów, seriali i dokumentów. Czeka ich 27 tysięcy godzin treści, które będą mogli oglądać. I co istotne, aż 25% z nich to treści polskie. Max w swojej ofercie ma również bogaty pakiet programów dla dzieci. Na platformie będziemy mogli śledzić zmagania sportowców podczas zbliżających się igrzysk olimpijskich.

Max jest wyjątkowym miejscem, dlatego, że nie ma drugiej takiej platformy w Polsce, która by łączyła treści światowe, treści międzynarodowe z treściami lokalnymi w takiej liczbie, w takiej wielkości.
podkreśla Kasia Kieli President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN.
Start platformy Max
Start platformy Max

Gwiazdy na premierze unikatowej platformy streamingowej Max!

Gwiazdy na premierze serwisu streamingowego Max w Polsce!
Anita Werner
Klaudia El Dursi
Julia Wieniawa
Premiera serwisu streamingowego Max w Polsce!
+16
Zobacz galerię

Platforma Max zadebiutuje w Polsce już w 11 czerwca 2024 r. Użytkownicy serwisu będą mogli wybrać spośród trzech korzystnych cenowo pakietów subskrypcji, dopasowanych do ich potrzeb i preferencji. Każdy z trzech pakietów będzie można rozszerzyć o dodatkowy pakiet “Kanały TV i Sport”, aby zyskać dostęp do biblioteki nawet 29 kanałów telewizyjnych i relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych na żywo. W ramach platformy Max użytkownicy znajdą najbardziej jakościowe treści globalnych marek takich jak HBO, DC czy Warner Bros., kontent dla dzieci, programy informacyjne i publicystyczne oraz sportowe, w tym relacje z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 w ramach każdego pakietu, a także bogatą ofertę produkcji lokalnych i najlepszą rozrywkę z TVN.

Poznaj ofertę platformy streamingowej Max

Max jest obecnie dostępny w Stanach Zjednoczonych i 39 krajach Ameryki Łacińskiej. Platforma Max będzie dostępna w Polsce 11 czerwca, a w przyszłości w większej liczbie krajów. Więcej informacji wkrótce.

W serwisie Max 17 czerwca swoją premierę będzie miał drugi sezon serialu “Ród Smoka”. Niezwykłą siłą platformy Max będzie także lokalny kontent. Premierowy serial “Przesmyk” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego z Leną Górą w roli głównej, produkcja “Lady Love” pokazująca historię kobiety, która odniosła międzynarodowy sukces w branży od zawsze zdominowanej przez mężczyzn czy nowy sezon “Odwilży” to tylko początek. W serwisie Max będzie można zobaczyć także premierowy i ostatni sezon kultowego serialu “Skazana” z Agatą Kuleszą w roli głównej. Obecnie trwają prace nad ponad 15 kolejnymi produkcjami lokalnymi, które mają zostać pokazane na platformie Max w ciągu najbliższych dwóch lat.

Max to także miejsce dla wielbicieli fascynujących i często kontrowersyjnych produkcji dokumentalnych. Jeszcze w tym roku w serwisie zadebiutują polskie dokumenty Max Original – “Król Zanzibaru”“Łowcy skór” czy “Hope” Martyny Wojciechowskiej.

Max
Max

Uruchomienie platformy streamingowej Max w Polsce 11 czerwca to największe wydarzenie branży medialnej i rozrywkowej w 2024 roku. To także największa premiera produktu w historii Warner Bros. Discovery. Po zakończeniu procesu uruchomienia platformy w Europie, Max będzie dostępny w 25 krajach w regionie. Globalny zasięg serwisu Max obejmie łącznie 65 państw i terytoriów.                      

* Wymagana subskrypcja jednego z pakietów bazowych.

** Kanały i treści dostępne na żywo w ramach pakietów Podstawowy, Standardowy oraz Premium, a także pakietu dodatkowego “Kanały TV i Sport” mogą zawierać reklamy. Kontent dostępny na żądanie może zawierać treści sponsorowane.

Ile będzie kosztował Max?

PLATFORMA STREAMINGOWA MAX

Zobacz też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości