Dorota Gardias i Krzysztof Skórzyński zagrają na twojej imprezie w ramach WOŚP 2024

WOŚP Dorota Gardias, Krzysztof Skórzyński
Dorota Gardias i Krzysztof Skórzyński rytmicznym krokiem wchodzą do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Duet dziennikarzy wystawił na licytację wspólny koncert na twojej imprezie!

LICYTACJĘ ZNAJDZIECIE TUTAJ

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" Krzysztof Skórzyński wraz z dziennikarką i prezenterką pogody Dorotą Gardias przygotowali coś specjalnego na 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcję wystawili wspólny występ na wybranej przez zwycięzcę licytacji imprezie.

Wystąpimy na Twojej imprezie firmowej, urodzinach lub weselu. Z przyjemnością przyjedziemy do Ciebie rozkręcić dobrą zabawę!

To idealny prezent dla każdego miłośnika muzyki oraz osoby, która regularnie ogląda „Dzień Dobry TVN”. Jak będzie wyglądać realizacja? Dorota z Krzysztofem wybiorą trzy piosenki, które zaśpiewają jedna po drugiej solo lub w duecie do podkładu muzycznego, przy akompaniamencie Krzysztofa lub zespołu, który będzie grał podczas wybranej uroczystości.

32. finał WOŚP - Kiedy? Na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Autor: Kaja Krasnodębska

Źródło: allegro.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości