WOŚP 2024: Licytacje dziennikarzy TVN24 – przedmioty z wyjątkową historią!

Wystartowały licytacje dziennikarzy TVN24 na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! To wyjątkowa szansa na zdobycie niepowtarzalnych przedmiotów zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. Wśród aukcji znajdują się wyjątkowe przedmioty: autografy, czekoladki od samego Joe Bidena, fascynująca książka, a także autograf od utalentowanej Igi Świątek. Dołącz do licytacji i wesprzyj szczytny cel!
003810623_24_400_23610_0001
Finał 32. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. Zobaczcie, co można wylicytować i wesprzeć zbiórkę!

Michał Sznajder dla WOŚP: Niepowtarzalny prezent wprost z Białego Domu!

Michał Sznajder
Michał Sznajder
W tym roku latem relacjonowałem obchody Święta Niepodległości w rezydencji Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Niestety, przy tej okazji zgubiłem moje okulary przeciwsłoneczne. Dwa dni później razem z operatorem, Marcinem Wyszogrodzkim, pojechaliśmy sprawdzić, czy przypadkiem nie znalazły się one w biurze rzeczy znalezionych. Niestety, mimo najszczerszych chęci, w Białym Domu nie odnaleziono tych konkretnych okularów. Jednakże, "na pocieszenie", pracownik Białego Domu przekazał mi najprawdziwsze prezydenckie czekoladki. Do zestawu dołączam prezydencką pieczęć. Choć pochodzi z pobliskiego sklepu z pamiątkami, to wspólnie z czekoladkami może pomóc zamienić Państwa gabinet lub salon w niemal Gabinet Owalny!"
-Michał Sznajder TVN24 BiS, TVN24

Licytacja trwa do 29 stycznia!

Rafał Wojda dla WOŚP: Autorski obraz dziennikarza TVN24

Rafał Wojda
Rafał Wojda

Przedmiotem aukcji jest obraz pt. 'Politycy wyklęci czyli opowieści z mchu i paproci' o wymiarach 40 cm x 30 cm z podpisem autora Rafała Wojdy.

Po raz kolejny mam ogromną przyjemność grać razem podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gramy tym razem też kolorami ! Na tym płótnie jest sporo kolorów, jest to akryl soczyście położony pod wszystko mówiącym tytułem "Politycy wyklęci czyli opowieści z mchu i paproci". Osoba która wylicytuje ten obraz będzie mogła nadać temu obrazowi dowolny tytuł i powiesić go w dolnym miejscu!
Rafał Wojda

Licytacja trwa do 29 stycznia!

Artur Molęda dla WOŚP: Kostka na mikrofon TVN24 z autografem Igi Świątek

Artur Molęda
Artur Molęda
Kostka na mikrofon TVN24 to takie akcesorium, które wszyscy reporterzy TVN24 używają, a ta jak widać już trochę przeszła. Kawał świata ze mną zwiedziła, ze spora liczbą osób rozmawiała, była świadkiem wielu fascynujących rozmów i o świecie i polityce i o bezpieczeństwie przede wszystkim i też wieloma fajnymi wojskowymi maszynami leciała!
Artur Molęda

Kostkę dodatkowo przyzdabia autograf Igi Świątek. Obecnie jest to jedyny taki egzemplarz na świecie. Licytacja trwa do 29 stycznia!

Radomir Wit dla WOŚP: Wyjątkowy egzemplarz "Sejm u Wita" z podpisami

Radomir Wit
Radomir Wit

Do wylicytowania wyjątkowy egzemplarz książki z podpisami wszystkich bohaterów i bohaterek książki - Justyny Dobrosz-Oracz, Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, Karoliny Lewickiej, Rocha Kowalskiego, Patryka Michalskiego oraz oczywiście samego Radomira Wita.

Licytacja trwa do 29 stycznia!

Radomir Wit przekaże książkę na wspólnej kawie przy Sejmie lub osobiście zleci wysyłkę książki poza Warszawę. W spotkaniu, które odbędzie się do końca czerwca 2024 roku, może wziąć udział jedna osoba.

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.  Zachęcamy do udziału w tej i pozostałych licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Autor: Magdalena Skiba

podziel się:

Pozostałe wiadomości