Detektywi - Finał sezonu: Została brutalnie pobita i straciła pamięć.

Detektywi: Nic nie pamiętam...
Do biura detektywistycznego zgłasza się młoda kobieta, która nie wie, kim jest. Kilka dni wcześniej została brutalnie zaatakowana, nieprzytomna trafiła do szpitala, a po wybudzeniu ze śpiączki nie odzyskała pamięci. 
Detektywi
Detektywi

Detektywi: Ktoś chciał mnie zabić!

Kobieta chce odzyskać pamięć i swoją tożsamość. Nie pamięta absolutnie nic. Lekarze podejrzewają, że przyczyną utraty pamięci jest brutalne pobicie i niebezpieczny uraz głowy.

Ktoś chciał mnie zabić! Kilka razy uderzył mnie w głowę, lekarze mówią, że prawdopodobnie młotkiem, cudem przeżyłam!  
opowiada

Kobieta zgłasza się do biura detektywów i prosi o pomoc. Jedyne co posiada i co może być jakimś kluczem do rozwiązania sprawy to karteczka z niezrozumiałym zapisem liter i liczb. Detektywi proszą o pomoc w rozwiązaniu tej bardzo tajemniczej i zagadkowej sprawy Marcina Kruszewskiego twórcę kanału Prawo Marcina

Detektywi: Musimy rozwiązać tą zagadkę
Im więcej osób się o tym dowie, tym większa szansa, że uda się pomóc tej kobiecie, ustalić, kim jest, gdzie mieszka…
Marcin Kruszewski
Detektywi: Taksówkarz zaatakował Kasię Kowalik

Detektywi: Niebezpieczny taksówkarz

Niespodziewanie w szpitalu pojawia się mężczyzna, który wypytuje o kobietę z amnezją. Katarzyna Kowalik ustala, że nieznajomy jest kierowcą taksówki, który porzucił pobitą kobietę przed szpitalem. Okazuje się, że mężczyzna jest niezrównoważony psychicznie i grozi Kasi Kowalik. Sprawy przybierają bardzo niebezpieczny obrót. Czy to on pobił ich klientkę i nieprzytomną podrzucił do szpitala? Czy uda się ustalić jej tożsamość?

Anna Potaczek, Maciej Dębosz i Marcin Kruszewski

Czytaj także:

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości