Piotr Głowacki spełnił marzenie dzięki rywalizacji z Małgosią Rozenek-Majdan w Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki spełnił swoje marzenie
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Piotr Głowacki byli rywalami w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Aktor podsumował swój udział w reality show. Było to dla niego niezwykłe doświadczenie.

Piotr Głowacki o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Piotr Głowacki opowiedział o rywalizacji z Małgorzatą Rozenek-Majdan w reality show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Dla obojga z nich był to sprawdzian możliwości i wyjście z tzw. strefy komfortu. Walczyli ze sobą w czterech konkurencjach inspirowanych Mistrzostwami Świata Drwali. Rzucali siekierą do celu, odcinali dyski z kłody, ścinali drzewa, wspinali się na czas po pniu. Aktor wyznał, że spełnił swoje marzenie dzięki udziałowi w produkcji TVN.

Dla mnie program jest realizacją teatralnego marzenia, w którym ja zajmuję się czymś sam ze sobą, jakimś problemem. Daję dostęp do tego ludziom, żeby zobaczyli, że ja nie przekonuję nikogo, że ma coś zrobić lub zająć się czymś. Tylko sam na sobie doświadczam czegoś i próbuję to zrozumieć, przeżyć, opisać jednocześnie. To jest sytuacja przekraczania siebie, wychodzenia ze strefy komfortu, ale też sytuacja sportowa i ludzka. Analiza tego, co znaczy dzisiaj być kobietą i mężczyzną? Jakie jest moje podejście do natury? Jaka jest moja świadomość tego, co ja robię?
- powiedział Piotr Głowacki

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Zobacz fragmenty 3. odcinka "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym rywalizowali Małgosia Rozenek-Majdan i Piotr Głowacki.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, odcinek 3.

Źródło: TVN
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan przegrała w rzucaniu siekierą do celu
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan przegrała w rzucaniu siekierą do celu
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Rozenek-Majdan i Głowacki w bardzo trudnej konkurencji
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Rozenek-Majdan i Głowacki w bardzo trudnej konkurencji
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Ścinanie drzewa do celu było wyzwaniem
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Ścinanie drzewa do celu było wyzwaniem
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wyścig po drzewach na czas
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wyścig po drzewach na czas

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - na czym polega program?

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

W "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. Wszyscy mężczyźni oraz Małgosia mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Rywale muszą sprawdzić się w jednej z dyscyplin. Zadanie nie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Ich zmagania widzowie obejrzą w reality show.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan i uczestnicy
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan i uczestnicy
Źródło: Bartosz Krupa

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości