Odkrywamy pierwszy duet! Czyją mentorką będzie Twoja Stara w "Czas na Show. Drag Me Out"? 

Już niebawem na antenie TVN zobaczycie pierwszy odcinek "Czas na Show. Drag Me Out". Powoli odkrywamy karty. Sprawdźcie, kogo będzie szkolić Twoja Stara. Będziecie w szoku!

To pierwsze takie show w polskiej telewizji. Na scenie zobaczycie takie występy, o których nawet byście nie pomyśleli. Wśród sześciu mężczyzn znanych z showbiznesu, którzy wystąpią w "Drag Me Out" zobaczycie Marcina Łopuckiego. To właśnie Jego mentorką będzie jedyna i niepowtarzalna Drag Queen - Twoja Stara!

Marcin Łopucki i Twoja Stara
Marcin Łopucki i Twoja Stara

Marcin Łopucki - kim jest uczestnik "Czas na Show. Drag Me Out"?

Marcin Łopucki, od 2009 roku mąż Katarzyny Skrzyneckiej, jest prawdziwym pasjonatem sportu. Trenował karate, judo, taekwondo i pływanie, a największe sukcesy odnosi w świecie męskiego fitnessu. Może pochwalić się licznymi osiągnięciami w swojej dyscyplinie. Jest Mistrzem Polski w fitness gimnastycznym, sięgnął również po tytuł Mistrza Europy i Wicemistrza Świata w tej dyscyplinie. Czterokrotnie zdobył tytuł World Champion w kategorii Classic Bodybuilding IFBB. Zdobył również tytuł Wicemistrza w kategorii fitness IFBB. Jego największym osiągnięciem, które zdobył już jako dojrzały sportowiec, jest tytuł Mistrza Świata w kulturystyce klasycznej weteranów. Obecnie jest trenerem personalnym i znów jest bardzo aktywny w świecie fitnessu i kulturystyki. Kulturystyka pokazowa - postrzegana jest jako rodzaj Dragu stawiający na przesadzoną męskość. Czy to doświadczenie pomoże mu we wcieleniu się w Drag Queen?

Czas na Show. Drag Me Out: Marcin Łopucki
Czas na Show. Drag Me Out: Marcin Łopucki
Źródło: Bartosz Krupa

Twoja Stara - kim jest drag queen z "Czas na Show. Drag Me Out"?

Twoja Stara czyli Piotr sam o sobie mówi, że w swoim Dragu jest "Matką, której nie mieliście i mieć nie chcecie". .Nazywa siebie też między innymi "Królową Klaunów". W tym roku minęło 6 lat, odkąd weszła do świata Drag Queen.

Obecnie występy Twojej Starej można podziwiać w całej Polsce. ​Występowała na deskach teatru m.in w "Pożarze w Burdelu". Jest również bardzo aktywna na marszach równości. Wcielając się w Drag nie myśli tylko o sobie jako spełnionej artystce, ale też o tym co może dać ludziom, jakie emocje i wartości. Drag jest dla Piotra miejscem jego ekspresji, sztuki i wolności, ale także celebracją świata i najważniejsza jest w nim dla niego autentyczność. Przy tworzeniu inspiruje się Art Popem.

Charakterystyczną cechą Twojej Starej jest to, że nie goli wąsa. Często pojawia się również bez peruki. Taką zobaczycie ją też w programie "Czas na Show. Drag Me Out".

Czas na Show. Drag Me Out: Twoja Stara
Czas na Show. Drag Me Out: Twoja Stara

"Czas na Show. Drag Me Out" - kiedy emisja w TVN?

Premierowy odcinek programu "Czas na Show. Drag Me Out" na antenie TVN zobaczycie już od 5 marca o 21:35. Wyemitowanych zostanie 6 odcinków!

Zobacz również:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!