Dariusz Zdrójkowski o reakcji synów na jego udział w "Drag Me Out". "Boją się o mój stres" 

zdrojkowski
Jak synowie Dariusza Zdrójkowskiego zareagowali na udział taty w "Czas na Show. Drag Me Out"? "Do nich może wcześniej to dotarło, niż do mnie, co to się dzieje"
Dariusz Zdrójkowski jest tatą Adama i Jakuba Zdrójkowskich. Możecie znać go z ostatniego sezonu programu "Azja Express". Tym razem przyszło mu się zmierzyć z innym show. Jak zareagowali na to jego synowie?
Czas na Show. Drag Me Out: Dariusz Zdrójkowski
Czas na Show. Drag Me Out: Dariusz Zdrójkowski

Dariusz Zdrójkowski przyznał w rozmowie z Oskarem Netkowskim, ze początkowo synowie byli zaskoczeni, z czasem jednak spodobało im się to. Teraz mocno kibicują swojemu tacie i trzymają za niego kciuki.

Synowie boją się o mój stres, żebym ja się tu nie spalił, żeby ten stres mnie nie zniszczył
- przyznał Dariusz Zdrójkowski

Czego jeszcze obawia się Dariusz Zdrójkowski?

Uczestnik "Drag me out" przyznał, że jest przerażony małą ilością czasu, którą można poświęcić na treningi. Musi nauczyć się chodzić na obcasach, a nawet w nich tańczyć. Czy podoła wyzwaniu? Dowiecie się tego już od 5 marca o 21:35 w TVN!

Dariusz Zdrójkowski - kim jest uczestnik programu "Czas na Show. Drag Me Out"?

Dariusz Zdrójkowski jest ojcem aktorów Adama i Jakuba Zdrójkowskich, którzy m.in. gościnnie wystąpią tej zimy w serialu "Camera Cafe. Nowe Parzenie". Na co dzień mieszka w swoim domu na Mazurach. Swój debiut w telewizji zanotował ponad 20 lat temu, kiedy wraz z całą rodziną pokazał się w "Chwili prawdy". Fani TVN na pewno pamiętają go z udziału w programie "Azja Express". Razem ze swoim synem aktorem i prezenterem Adamem Zdrójkowskim ruszyli w w orientalną podróż przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Ostatecznie duet ojca z synem zajął czwarte miejsce, ale Dariusz Zdrójkowski zaprezentował się widzom jako człowiek, który nigdy nie odpuszcza. Wraz z Adamem wykonywali misje z zaangażowaniem i niejednokrotnie z dużym poświęceniem. 

"Czas na Show. Drag Me Out" – o czym jest nowy program TVN?

"Czas na Show. Drag Me Out" przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć szóstce rozpoznawalnych mężczyzn w przygodzie ich życia i pokażemy ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie "ja" z barwnym i artystycznym światem Drag Queens. Premiera we wtorek, 5 marca w TVN.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

Reporter: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!