Ola Adamska i Agata Kulesza czytają z ruchu ust. Tego jeszcze nie było!

Agata Kulesza, Aleksandra Adamska
Agata Kulesza i Ola Adamska w quizie "Z ust mi to wyjęłaś"
Ola Adamska i Agata Kulesza wzięły udział w zabawie, w której odgadują cytaty z serialu, czytając z ruchu swoich ust. Sprawdźcie, jak im poszło.

Słuchawki na uszach, głośna muzyka i hasła, które trzeba odgadnąć. Aktorki, Agata Kulesza i Ola Adamska, wzięły udział w zabawie, by odgadnąć cytaty pochodzące z serialu "Skazana" tylko na podstawie ruchu ust. Okazało się, że to zadanie wcale nie należy do najprostszych.

Ekranowa przyjaźń Kuleszy i Adamskiej

Agata Kulesza i Ola Adamska wcielają się w bohaterki serialu "Skazana". Alicja Mazur trafiła do celi Patrycji "Pati" Cichy po tym, gdy została skazana za zbrodnię, której nie popełniła. Choć początkowo nie pałały do siebie sympatią, z czasem ich relacja przerodziła się w przyjaźń na dobre i na złe. Była sędzia otoczyła młodą dziewczynę opieką i stała się dla niej figurą matki. Zyskała w ten sposób lojalność i sprzymierzeńca w trudnych momentach za kratami.

W 3. sezonie Pati stanęła ramię w ramię z Alicją do walki z Sylwestrem Hepnerem, który był odpowiedzialny za handel kobietami i porwanie córki Mazur, Hani. Dziewczyna robiła, co mogła, by zdobyć dowody pozwalające na wymierzenie sprawiedliwości. Kiedy działanie zgodnie z literą prawa zawiodło, stanęła murem za Alutką, która postanowiła działać na własną rękę.

240208 SKAZANA 4 podsumowanie Agata i Ola popr_1
Agata Kulesza i Aleksandra Adamska podsumowują pracę nad serialem "Skazana"

Aktorki stworzyły w serialu duet, który pokochali widzowie. Adamska i Kulesza również poza ekranem pałają do siebie sympatią. W wielu wywiadach podkreślały, że dobrze im się razem pracuje, a doświadczenie i otwartość Kuleszy dodały Adamskiej wiatru w skrzydła w tworzeniu wyrazistej bohaterki.

Skazana 4 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" będzie można oglądać na platformie Max od 11 czerwca.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Aleksandra Adamska. W szpilkach i glanach

Aleksandra Adamska ukończyła Wydział Aktorski w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie w specjalizacji wokalno-aktorskiej. Od lat gości na szklanym ekranie, a widzowie mogli ją poznać w takich produkcjach jak "Diagnoza" czy "Królestwo Kobiet". Jednak to rola Pati w serialu "Skazana" przyniosła jej rozpoznawalność i przyciągnęła uwagę widzów. Adamska stworzyła charyzmatyczną postać, która współdzieli celę z Alicją Mazur, graną przez Agatę Kuleszę. To właśnie za sprawą tej bohaterki pokazała wachlarz swoich aktorskich możliwości, udowadniając, że doskonale poradzi sobie zarówno w "szpilkach", jak i "glanach".

Zaglądamy za kulisy "Pati"
Pati: Aleksandra Adamska
20221130_PATI_Player_AW_0225
20221107_PATI_Player_AW_0915
20221107_PATI_Player_AW_0404
+4
Zobacz galerię

Serial "Skazana" przyniósł Oli Adamskiej nie tylko rozpoznawalność, ale też nowe, wyjątkowe zawodowe wyzwania. To dzięki temu, że Pati zyskała wielką sympatię widzów, bohaterka otrzymała swój serial. Spin-off opowiadający o losach Cichy zanim trafiła za kratki można zobaczyć w player.pl. To opowieść o młodej bohaterce, która mieszka nad morzem z dwójką rodzeństwa i wytrwale walczy o swoje marzenia.

Agata Kulesza. Specjalistka od trudnych emocji

Agata Kulesza już w szkole średniej była pewna, że zostanie aktorką. Od najmłodszych lat brała udział w tanecznych zajęciach w szczecińskim domu kultury, gdzie śpiewała i uczyła się baletu. Po ukończeniu V Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie za pierwszym razem dostała się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła z wyróżnieniem w 1994 roku. Aktorstwo jest dla niej ważną częścią życia i nie wyobraża sobie, że mogłaby uprawiać inny zawód.

230517 PLAYERLOVE Kulesza v1 cz 1_1
"Nigdy sobie nie odpuszczam". Rozmawiamy z Agatą Kuleszą, cz. I

Agata Kulesza zadebiutowała na wielkim ekranie w 1993 roku, w filmie "Człowiek z..." Konrada Szołajskiego. . Za rolę Magdy w filmie "Moje pieczone kurczaki" (2002) Iwony Siekierzyńskiej, Agata Kulesza otrzymała Jantar XXI KSF "Młodzi i Film" oraz statuetkę Jańcia Wodnika na X Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia". W 2011 roku Kulesza zagrała w "Sali samobójców" Jana Komasy. Krytyków i widownie poruszyła główną rolą w "Róży" Wojtka Smarzowskiego. Międzynarodową rozpoznawalność przyniosła jej współpraca z Pawłem Pawlikowskim w nagrodzonej Oscarem "Idzie" i nominowanej do tej nagrody "Zimnej wojnie".

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości