Ola Adamska o 4. sezonie "Skazanej". "Scenarzystki nie zwalniają tempa"

Aleksandra Adamska
Ola Adamska "Scenarzystki nie zwalniają tempa"
Aleksandra Adamska w serialu "Skazana" stworzyła kultową postać Patrycji "Pati" Cichy. Widzowie pokochali ją od pierwszych odcinków. Nam zdradziła, co będzie się działo w finałowym sezonie.

Skazana - historia Pati

Obok Pati nie można przejść obojętnie. Charyzmatyczna dziewczyna, której wszędzie pełno. Choć ma smutną i bolesną przeszłość, stara się stawiać czoła codzienności i walczyć o swoje. Kiedy poznała Alicję Mazur, zyskała przyjaciółkę na całe życie. Razem, pomimo różnicy wieku czy pochodzenia, zdecydowały się walczyć o sprawiedliwość i prawdę. Ich zmagania nie zawsze kończyły się pozytywnym efektem, ale dodawały sobie nawzajem siły i wiary. W finale 3. sezonu Pati stanęła murem za Alicją, która pod wpływem emocji uderzyła ciężką figurką Sylwestra Hepnera. Kiedy kierownik penitencjarny stracił przytomność, a na oddziale pojawiła się Swieta, Cichy powiedziała, że to ona zrobiła. Za nią poszły pozostałe osadzone.

Podczas realizacji 4. sezonu pojawiliśmy się na planie. Aleksandra Adamska powiedziała kilka słów o nadchodzących wydarzeniach: - Czwarty sezon to już taka klamra, domknięcie i pomimo tego, że niby domknięcie, to i tak scenarzystki tam nie zwalniają tempa, bo po prostu nie umieją. Myślę, że "Skazana" to już jest tak dobrze działająca lokomotywa, że po prostu ciągnie ten pociąg do końca. (...)  Pati będzie starała się za wszelką cenę kryć Alicję.

Pati odsiaduje wyrok nieumyślnego spowodowania śmierci. W 3. sezonie wyszła na zwolnienie warunkowe, ale za sprawą nieczystych działań Hepnera, ponownie trafiła za kratki. Adamska zdradziła, że Cichy będzie mogła wyjść ponownie na wolność. - Zostaje udowodnione to, że została wyrobiona przez Sylwestra Hepnera w ten wypadek i powtórzenie swojego występu, przez który trafiła do więzienia, a tam na zewnątrz, no to już nie będę mówić, bo jest grubo generalnie. 

Skazana 4 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" będzie można oglądać na platformie Max od 11 czerwca.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Bartek Konopka o 4. sezonie

3. sezon "Skazanej" zakończył się podczas uroczystości pożegnania Sylwestra Hepnera, który odchodził z więzienia w Zabrzu na wyższe stanowisko. Kierownik penitencjarny miał otrzymać nominację na generała i dyrektora więziennictwa. Zanim do tego doszło, czekała go konfrontacja z Alicją Mazur. Sprowokowana była sędzia, w emocjach chwyciła za statuetkę Temidy i wymierzyła Hepnerowi cios w głowę. Z pewnością w 4. sezonie dowiemy się, jakie będą konsekwencje jej czynów.

240411 SKAZANA rez o aktorach przebitki
Bartosz Konopka o wyzwaniach aktorskich w 4. sezonie

- Znowu uda się zaskoczyć widzów. Myślę, że w tym czwartym sezonie będą nowe rzeczy. Na pewno Agata Kulesza, Alicja Mazur będzie miała nowe rzeczy do zagrania i po tym, co się zdarzyło w poprzednich sezonach, po tym byciu w więzieniu, przechodzeniu trochę na ciemną stronę mocy i ratowaniu się za wszelką cenę, to już tutaj zajdzie daleko. Będą się działy dziwne, przerażające, ale też śmieszne momentami rzeczy - powiedział Bartek Konopka.

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości