Skazana 4: Alicja ma problemy ze snem. Do czego to doprowadzi?

Skazana 4, odcinek 1: Agata Kulesza
Skazana 4: Alicja ma problemy ze snem.
Sprawa z Hepnerem zatacza coraz większe kręgi. Kosa, Pati i Alicja nie mogą być spokojne o swój los. Prokuratura nie odpuszcza. 1. odcinek dostępny już w Max.

Prokuratura nie przestaje drążyć sprawy Sylwestra Hepnera. Alicja, Kosa i Pati wspierają się w tym śledztwie i kryją swoje plecy. Każda z nich mówi, że wymierzyła cios w głowę kierownika penitencjarnego. Kłamiąc, sprawiają, że sprawiedliwość jest trudna do wymierzenia. Niestety stresowa sytuacja zaczyna odbijać się na ich zdrowiu. Alicja Mazur coraz bardziej czuje się przytłoczona. Nie chce brnąć dalej w te kłamstwa. Ma problemy ze snem.

Skazana 4 - co wydarzyło się w 1. odcinku?

Trwa śledztwo w sprawie Hepnera. Prokurator Sobecki i komisarz „Mario” Piotrowski są początkowo bezradni. Solidarność Pati i Kosy z Alicją uniemożliwia skazanie winnej.

Śledczy postanawiają zmienić taktykę i przenoszą dziewczyny z aresztu śledczego z powrotem do jednej celi w Zabrzu.

Skazana 4, odcinek 1
Skazana 4, odcinek 1: Agata Kulesza
SKAZANA_4_DZIEN_10_10_11_2023_ODC_1-41
SKAZANA_4_DZIEN_10_10_11_2023_ODC_1-31
SKAZANA_4_DZIEN_10_06_11_2023_ODC_1-9
+12
Zobacz galerię

Zamknięta na więziennym oddziale psychiatrycznym Dorota Wójcik kontaktuje się z Kraszeckim. Chce, by napisał jej biografię, przy okazji wspomina Alicję.

Do Maria zgłasza się Wiki. Zdecydowała się zeznawać. Mario dowiaduje się, że Pati wróciła za kraty niesłusznie. Postanawia wykorzystać to, żeby doprowadzić do skazania Alicji.

Skazana 4 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" będzie można oglądać na platformie Max od 11 czerwca.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

U Pati będzie "grubo"

240122 PATI_4sezon
Ola Adamska "Scenarzystki nie zwalniają tempa"

Podczas realizacji 4. sezonu pojawiliśmy się na planie. Aleksandra Adamska powiedziała kilka słów o nadchodzących wydarzeniach: - Czwarty sezon to już taka klamra, domknięcie i pomimo tego, że niby domknięcie, to i tak scenarzystki tam nie zwalniają tempa, bo po prostu nie umieją. Myślę, że "Skazana" to już jest tak dobrze działająca lokomotywa, że po prostu ciągnie ten pociąg do końca. (...)  Pati będzie starała się za wszelką cenę kryć Alicję.

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości