"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3820 w TV: Ziębowie stracą bar?!

Ziębowie zostali "wyrolowani"?!
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3820 w TV: Bar Ziębów zagrożony?
Źródło: TVN
Włodek (Kazimierz Mazur) jest wściekły, ktoś podrzuca do baru ulotki reklamujące nową restaurację! Jest pewny, że to sprawka Adama! Jak zakończy się ta sytuacja? Czy Ziębowie powinni się martwić? Czy Smolny (Łukasz Konopka) dzięki książce o osobach transpłciowych będzie wiedział jak rozmawiać z synem? Sprawdźcie już teraz.

"Na Wspólnej": Mania (Zuzanna Kaszuba) nieszczęśliwie zakochana?!

Mania (Zuzanna Kaszuba) zderza się na Wspólnej z przystojnym chłopakiem. Adam wchodzi za Szulcówną do baru Ziębów i wpatruje się w nią zauroczony. Dziewczyna też zerka na niego z uśmiechem… Włodek (Kazimierz Mazur) znajduje na stolikach ulotki reklamujące otwierany naprzeciwko lokal z kebabem! Okazuje się, że Adam jest synem właściciela. Wściekły Zięba (Mieczysław Hryniewicz) wrzeszczy na chłopaka - jest pewny, że to on podrzucił ulotki!

Zobaczcie fragment odcinka 3820 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Ula nie wie, że jej ukochany jest… żonaty!

Karolina oznajmia Natanowi, że chce ratować ich… małżeństwo! Twierdzi, że dla niego przestała ćpać. Natan jednak wie, że to nieprawda – prosi, by zgodziła się na rozwód… Tymczasem Kamil (Kazimierz Mazur) prosi córkę o czujność – słyszał rozmowę Alicji z synem i wie, że chłopak może ją oszukiwać. Wieczorem Karolina widzi Ulę z Natanem – zazdrosna, natychmiast wysyła mu wiadomość, że nigdy nie da mu rozwodu!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3820 w TV: Ziębowie stracą bar?!
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Smolny (Łukasz Konopka) zamartwia się o Grześka (Jakub Tofil) – pomaga mu drugi syn!

Smolny (Łukasz Konopka) czyta książkę o osobach transpłciowych. Widzi to Przemek - domyśla się, że ojciec już wie, co dzieje się z Grześkiem. Krzysztof (Łukasz Konopka) zwierza się synowi, że nie wie jak postępować z jego bratem, by go nie krzywdzić. Przemek - słysząc, że Grzesiek sam wyznał wszystko tacie - stwierdza, że widocznie ma do niego zaufanie. Radzi Smolnemu, żeby traktował syna jak wcześniej...  

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3820 w TV: Ziębowie stracą bar?!
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3820 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości