"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3819 w TV: Wpadka! Kamil przyłapał córkę na namiętnym pocałunku!

"Na Wspólnej" - 3819
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3819 w TV: Wpadka! Kamil przyłapał córkę na namiętnym pocałunku!
Źródło: TVN
Kamil (Kazimierz Hoffer) zastaje Ulę i Natana w dwuznacznej sytuacji! Jak zareaguje? Czy wpadnie w szał? Zobaczcie fragment najnowszego odcinka 3819 serialu TVN "Na Wspólnej"! Czy Smolny (Łukasz Konopka) poradzi sobie w relacji z synem?

"Na Wspólnej": Ula w szponach uczuciowego oszusta?!

Kamil (Kazimierz Hoffer) zastaje Ulę i Natana w sytuacji buzującej pożądaniem! Zaniepokojony, pyta córkę o chłopaka. Jest zaskoczony, że Natan jest synem pani Alicji. Jakiś czas później Hoffer słyszy stanowczą rozmowę opiekunki – matka każe synowi uczciwie powiedzieć Uli, w co się pakuje! Wieczorem, gdy Natan odprowadza Hofferównę, na dziedzińcu pojawia się… jego dziewczyna!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3819 w TV: Wpadka! Kamil przyłapał córkę na namiętnym pocałunku!
Źródło: x-news

Zobaczcie fragment odcinka 3819 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Smolny (Łukasz Konopka) nie daje rady?!

Smolnemu (Łukasz Konopka) nie udają się kolejne próby rozmów z synem – strzela gafę za gafą! Urażony Grzesiek (Jakub Tofil) ma dość ojca… W redakcji Gwiazda ogłasza swoją decyzję – łączy gazety Krzysztofa i Artura w jeden „Wspólny Kraj”! Na redaktora naczelnego wyznacza Smolnego. Ku zaskoczeniu wszystkich Smolny rezygnuje - będzie zastępcą Artura. Nie chce przyznać, że to z powodu jego kłopotów z synem…

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3819 w TV: Wpadka! Kamil przyłapał córkę na namiętnym pocałunku!
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Iga (Lidia Sadowa) podejrzliwa i… adorowana!

Iga (Lidia Sadowa) i Michał (Robert Kudelski) rozmawiają o propozycji jaką im złożono – kwota za ich dom szokuje! Przybysz podejrzewa jakieś oszustwo i oznajmia, że nie chce sprzedawać nieruchomości. Michał jednak nie odpuszcza i umawia się z prawnikiem, który reprezentuje bardzo bogatego staruszka… Tymczasem Igę odwiedza Robert (Dariusz Wnuk) – Tadeusiak z zachwytem patrzy na koleżankę i wręcza jej przepiękny bukiet!

"Na Wspólnej" - 3818
"Na Wspólnej" - 3818
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy oglądać serial "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3819 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości