Detektywi: Ktoś musiał go wypchnąć z tego balkonu!

Detektywi: Czy ktoś cię pobił?!
Jolanta Mielcarek – samotna matka dwójki dorastających chłopaków - Damiana i Karola, prosi detektywów o sprawdzenie, kto pobił jej młodszego syna. 
Detektywi
Detektywi

Detektywi: Zakochał się w dziewczynie brata!

Anna Potaczek i Maciej Dębosz już na poczatku śledztwa ustalają, że nastolatek jest do szaleństwa zakochany w Monice -dziewczynie swojego starszego brata. Jest to jednak miłość niespełniona - Monika jest dziewczyną Damiana i to się nie zmieni.

Między nami niczego nigdy nie było.  Spotkaliśmy się parę razy, napisałeś dla mnie kilka wierszy. To wszystko! 
- stwierdza Monika
Detektywi
Detektywi

Czy "zakazana miłość" jest motywem pobicia i zastraszania Karola? Czy Damian byłby zdolny do zrobienia krzywdy swojemu jedynemu bratu? Z podsłuchanej przez detektywów rozmowy wynika jeszcze jedna, tajemnicza sprawa. Karol mówi Monice, że jego brat Damian ukrywa przed nią prawdę o tym co zrobił i z pewnością z kimś takim nie chciałaby się spotykać... Co to za tajemnica?

Sprawa komplikuje się bardziej gdy okazuje się, że chłopaka zaczepiali i szantażowali bracia Moniki.

Detektywi: Łapiemy łobuza!

Wkrótce dochodzi do tragicznego wypadku. Karol wypada z balkonu.... Czy była to próba samobójcza, czy ktoś "pomógł mu" wypaść?

Detektywi: Ktoś wypadł z balkonu

Detektywi - Anna Potaczek i debiut 20 lat temu

W tym roku mija 20 lat od debiutu Ani Potaczek Macieja Dębosza w telewizji. Serial "W-11" w którym występowali - zadebiutował na antenie TVN we wrześniu 2004 roku i miał swoje stałe miejsce w ramówce przez prawie dziesięć lat! Nowe odcinki ukazywały się bowiem aż do czerwca 2014 roku. Był to serial z gatunku docu-crime i pokazywał pracę krakowskich policjantów, pracujących na komendzie przy ulicy Pomorskiej.

Detektywi
Detektywi

"Detektywi" to opowieść o detektywach i ich metodach pracy, ale również – a może przede wszystkim – opowieść o życiu, o problemach, które mogą przytrafić się każdemu. To poruszające i ciekawe historie, w których można przejrzeć się jak w lustrze. Wiele odcinków odnosi się do aktualnych i ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet czy programów interwencyjnych, a także do wstrząsających spraw, którymi żyje cała Polska.

Teraz kultowa para funkcjonariuszy - łączy siły, by w swoim biurze detektywistycznym rozwiązywać nowe sprawy kryminalne.

Detektywi
Detektywi

Co wydarzy się w kolejnym odcinku Detektywów: Zaginęła 15-latka, którą wychowuje babcia, ponieważ matka dziewczyny jest alkoholiczką. Detektywi odkrywają, że nastolatka nie była lubiana w szkole i spotykała się z hejtem. Maks Adamski dociera do kierowcy autobusu, którym w dniu zaginięcia jechała dziewczyna. Okazuje się, że poszukiwana odwiedziła swoją matkę. 

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości