Zofia Szawernowska: "Małgosia się bała. Wcale jej się nie dziwię"

Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska
Zofia Szawernowska: "Małgosia stara się zrobić wszystko co w jej mocy, ale nieraz jest naprawdę ciężko"
Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym reality show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" będzie rywalizować z sześcioma mężczyznami. Jak te zmagania ocenia jej trenerka mentalna?

Zofia Szawernowska opiekuje się w programie Małgosią Rozenek-Majdan i dba o jej przygotowanie mentalne. Jak wspomina początki współpracy?

- Małgosia się bała. Różnych rzeczy się tutaj bała. Różnych ekstremalnych rzeczy. Wcale jej się nie dziwię. Pierwszą rzeczą, z którą miała tutaj do czynienia była wysokość. Bardzo duża wysokość. No i ciężko jest tak naprawdę komuś powiedzieć: "Słuchaj, jesteś bezpieczna. Nie musisz się martwić", bo ja patrząc na te wyzwania, które przed nią stały, ja nie byłam pewna, czy ona jest bezpieczna. Znaczy oczywiście wszystko było zabezpieczone, natomiast tak z perspektywy osoby trzeźwo myślącej, no to wcale to nie było dziwne, że ona się bardzo przejmowała tym, czy nic jej się nie stanie - wspomina Zofia.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska

- Ta rywalizacja też jest bardzo trudna, bo nie zapominajmy, że to nie jest tak, że Małgosia rywalizuje z równą sobie, drobną kobietą, tylko będzie rywalizowała ze sportowcami, z gwiazdami muzyki itd. I to są osoby, które fizycznie też nieraz ją po prostu przewyższają, są więksi, silniejsi, więc ta rywalizacja nigdy nie jest równa - dodała Zosia.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz od wtorku 16 kwietnia w TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - nowy program w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Łukasz Kadziewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kajetan Kajetanowicz, Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Łukasz Kadziewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kajetan Kajetanowicz, Piotr Głowacki
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - uczestnicy

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" rywalizuje z sześcioma mężczyznami. Uczestnicy reality show to: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz.

Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Jako ekspertki pomagają jej przygotować się do sportowych zadań i rywalizacji.

Kim jest Zofia Szawernowska?

Zofia Szawernowska to psycholożka sportu i biznesu. Ma wieloletnie doświadczenie w sporcie wyczynowym. Posiada czarny pas w Brazylijskim Jiu Jitsu, jest trzykrotną mistrzynią świata i wielokrotną mistrzynią Europy oraz Polski. Osiągnięcia zawodnicze w sportach walki umożliwiły jej wypracowanie narzędzi pozwalających skutecznie radzić sobie z ogromną presją, stresem, motywacją oraz odblokowaniem pełnego potencjału podczas rywalizacji. Pracuje z zawodnikami wielu dyscyplin sportowych m.in. tenisistami, zawodnikami MMA oraz osobami ze świata biznesu i show-biznesu.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz, Małgorzata Rozenek-Majdan, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - premiera w TVN

Premiera programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" we wtorek, 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Odcinki będą dostępne również w Playerze. Małgorzata Rozenek-Majdan zmierzyła się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem.

Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Uczestnicy programu Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska, Joanna Jędrzejczyk
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wojtek Łozowski
+4
Zobacz galerię

Autor: A. Raczkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości