Detektywi: Napad i uprowadzenie 16-latki! Czy dziewczyna jeszcze żyje?

Detektywi
Detektywi: Uprowadzenie Mariki!
Do detektywów zgłasza się Małgorzata Bętkowska. Jest przerażona, że coś złego mogło się stać Marice - jej córce, która wieczorem zniknęła bez śladu z ich domu.
Detektywi
Detektywi

Kobieta była świadkiem dramatycznych wydarzeń – jej 16-letnia córka Marika, została napadnięta w ich własnym domu. Od tego momentu dziewczyna zniknęła bez śladu. Nie udało się również skontaktować ze starszą siostrą Mariki, studentką, która miała się nią opiekować.

Detektywi: Ona była w ciąży!

264DETEKTYWI_ODC81_2
Detektywi: Ślady zbrodni

Na miejscu zdarzenia detektywi odkryli ślady krwi, co wskazuje na możliwość użycia przemocy. W trakcie przeszukiwania domu znaleziono także pozytywny test ciążowy, co dodaje jeszcze większego dramatyzmu całej sytuacji.

Detektywi
Detektywi

Chłopak Mariki, z którym niedawno zerwała, twierdzi, że dziewczyna zakochała się w kimś innym. Detektywi badają ten trop, starając się ustalić, kim jest nowy obiekt uczuć Mariki i czy ma on związek z jej zaginięciem.

266DETEKTYWI_lopata i kocyk81
Kulisy odcinka

Rozpoczęły się nagrania do nowego sezonu "Detektywów"!

318DETEKTYWI_NOWY_3sezon
Detektywi: W nowym sezonie

Kochany przez widzów format, po ponad dziesięciu latach przerwy powrócił na antenę i ponownie zdobywa serca fanów. Serial, który niegdyś zyskał status kultowego, wraca z nowymi zagadkami kryminalnymi do rozwikłania, prezentując dobrze znaną widzom parę byłych policjantów - Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza. Ich duet wraz z ekipą współpracowników gwarantuje ogromne emocje wciągając widzów w pełne napięcia i zwrotów akcji historie kryminalne.

Detektywi
Detektywi

Anna Potaczek, znana z analitycznego umysłu i nieustępliwości oraz Maciej Dębosz, słynący ze swojego instynktu i doświadczenia terenowego, tworzą zespół, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony wiernych fanów, jak i nowych widzów. Serca publiczności podbili również nowi detektywi Kasia Kowalik, Maja Korczyk, Maks Adamski, Jakub Kwaśniewicz oraz Oskar Wilkowski. Niezmiennie towarzyszy im także Vega - prywatnie pies Macieja Dębosza, która ma na koncie już kilka "rozwiązanych" spraw.

Detektywi: Nowy sezon
Detektywi: Nowy sezon

Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na jesień tego roku. Wszystkie odcinki serialu znajdziecie na platformie PLAYER.PL

Zobacz również:

podziel się:

Pozostałe wiadomości