Ugotowani w parach: Kraków przyjmie nas po królewsku!

W mieście królów gości przyjmuje się rzecz jasna po królewsku! Trzy zakochane pary podejmą się tego zadania, przygotowując niepowtarzalne kolacje. Wieczory uświetnią nie tylko potrawy rodem z Gruzji, Sri Lanki czy Italii, ale również promienne uśmiechy gości, którzy szczerze się polubią.

Ugotowani w parach: Kraków przyjmie nas po królewsku!
Ugotowani w parach: Kraków przyjmie nas po królewsku!

W Krakowie poznamy trzy przebojowe i pełne pasji pary, którym nie brakuje wspólnych zainteresowań. Dianę i Dawida pasjonują podróże, Magda i Bacho lubią wspólny fotomodeling, a Kamil i Krystian chętnie uprawiają razem sport. Wszystkie pary łączy jednak miłość do gotowania i poznawania nowych smaków, co sprawi, że krakowskie kolacje będą naprawdę wyjątkowe!

Aby zaskoczyć gości, uczestnicy sięgną po kulinarne inspiracje z całego świata. W menu kolacji zagoszczą na skutek tego tak egzotyczne pozycje jak Kottu Roti, chinkali, hoppersy ze Sri Lanki, pkhali czy ceviche. Nie oznacza to jednak, że w odcinku zabraknie wątków związanych z lokalnymi kulinariami – w trakcie jednego z wieczorów uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę kulinarną, również z zakresu małopolskich specjałów. Krakowski odcinek “Ugotowanych w parach” zagości na ekranach 29 marca o godzinie 21:35. Do zobaczenia na antenie TVN oraz w Playerze!

Pamiętajcie, że dotychczasowe odcinki możecie oglądać w Playerze!

Pozostałe wiadomości