Piotr Sinicki o tym, czego żałuje. Jak poradził sobie w roli zdrajcy w The Traitors. Zdrajcy?

The Traitors. Zdrajcy: Piotr o roli zdrajcy i udziale w programie
Źródło: TVN
Piotr Sinicki podsumował swój udział w "The Traitors. Zdrajcy". Wyznał, z czego jest najbardziej dumny i czego żałuje. Czy zmieniłby strategię gry? Jak czuł się w roli zdrajcy? Mamy jego komentarze na ważne tematy!

Piotr Sinicki o "The Traitors. Zdrajcy"

Piotr Sinicki skomentował swoją nominację na zdrajcę. Zwerbowała go Olga Kelm po odpadnięciu Dominiki Michałowskiej. Dostał propozycję nie do odrzucenia. Jako lojalny miał przeczucie, że wkrótce otrzyma list od zdrajców. Spodziewał się, że zostanie zamordowany i odpadnie z programu. Piotr był  bardzo zaskoczony, kiedy okazało się, że zdrajcą nie jest Patryk Szczypka

- To był szereg wydarzeń tak naprawdę, bo z jednej strony ja podejrzewałem, że Patryk jest zdrajcą. Byłem przekonany, że zostanę nominowany. Ja to wiedziałem, po prostu czułem. Natomiast, kiedy już zostałem nominowany, otrzymałem ten list i go otworzyłem - w sumie trochę się ucieszyłem. To też możliwość zobaczenia programu z zupełnie innej strony. Przyjęcia zupełnie nowej roli - powiedział Sinicki.

Piotr opowiedział o tym, jak czuł się w roli zdrajcy. Zdradził, która rola jest jego zdaniem trudniejsza w programie. Od początku gry był lojalny, aż do czasu otrzymania propozycji od Olgi.

To było bardzo ciekawe doświadczenie. Pomimo tego, że byłem dwa dni zdrajcą - czułem presję. Rzeczywiście nie dziwię się, że ta rola jest o wiele trudniejsze niż lojalnego. Tak naprawdę jest trudna do udźwignięcia
- wyznał Piotr Sinicki.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" – Piotr Sinicki - kto to?

Piotr Sinicki ma 43 lata. Mieszka w Warszawie. Z zawodu jest ekonomistą. Fundator, Prezes Zarządu oraz mentor Fundacji Liberos, pomagającej ludziom w relacjach toksycznych. Pomysł zrodził się z własnej historii i doświadczenia. Pasjonuje się psychologią. Jest także właścicielem spółki z branży IT.

Potrafi nawiązywać relacje, lubi poznawać nowych ludzi. Lubi rzeczy ekscytujące. Ma cechy lidera i przywódcy, ale potrafi pracować także samodzielnie i dopasować się do sytuacji. Zdarza mu się być roztrzepanym i ma skłonności do prokrastynacji. W wolnym czasie lubi aktywność fizyczną i jazdę na rowerze. Czyta dużo książek.

The Traitors. Zdrajcy: Piotr Sinicki
The Traitors. Zdrajcy: Piotr Sinicki
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości