The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: Mikołaj zdradził Oldze swoje podejrzenia

The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj zdradził Oldze swoje podejrzenia
Źródło: TVN
Pakty i sojusze mają kluczowe znaczenie w "The Traitors. Zdrajcy". Mikołaj Milcke i Olga Kelm wymienili się ważnymi informacjami. Premiera drugiego odcinka w środę, 6 marca o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 2. - sneak peek

W pierwszym odcinku "The Traitors. Zdrajcy" Malwina Wędzikowska wybrała zdrajców. Lojalni nie poznali ich tożsamości. Wszyscy zaczęli uważnie obserwować przeciwników. Zadaniem lojalnych jest wykrycie zdrajców oraz wypędzenie ich z zamku.  Uczestnicy spotkają się przy okrągłym stole, aby wykluczyć kogoś z gry. Zdrajcy w nocy wybiorą kolejną osobę, którą wyeliminują z programu.

Mikołaj Milcke i Olga Kelm rozmawiali ze sobą w zamku. Pisarz powiedział koleżance, że zastanawia się, na kogo będzie głosował. Rozważa wskazanie na jedną z dwóch uczestniczek. Olga stanowczo zareagowała na wyznanie Mikołaja. Czy posłucha jej argumentów? Jaką decyzję podejmie? Przekonasz się w 2. odcinku podczas obrad przy okrągłym stole.

The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy wbijali sztylety w zdjęcia rywali. Kto dostał najwięcej ciosów? >>>

The Traitors. Zdrajcy: Polowanie na zdrajców. Zwiastun 2. odcinka
Zobacz zapowiedź drugiego odcinka programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera?

Premiera drugiego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 6 marca o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Produkcja na podstawie kultowego światowego formatu jest jedną z nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery w 2024 roku.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" - prowadząca i uczestnicy

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Uczestniczki i uczestnicy reality show to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby.

"The Traitors. Zdrajcy" - na czym polega porgram?

Program "The Traitors. Zdrajcy" jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o wygraną. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości nawet 500 tysięcy złotych. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym. Malwina Wędzikowska została prowadzącą programu "The Traitors. Zdrajcy". W grze uczestniczy 24 osoby.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości