The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: "O matko!". Malwina powitała uczestników w zamku

The Traitors. Zdrajcy: Malwina powitała uczestników w zamku
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska spotkała się z uczestnikami "The Traitors. Zdrajcy" na zamku w Mielmont. Wszyscy byli pod wrażeniem. Premiera pierwszego odcinka reality show w środę, 28 lutego o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 1. - sneak peek

"The Traitors. Zdrajcy" to ekscytujące reality show, prowadzi go Malwina Wędzikowska. Uczestnicy programu przyjechali do Mielmont w Belgii. Prowadząca powitała ich w zamku, który stał się dla nich najważniejszym miejscem w programie. Pierwszy raz spotkały się ze sobą 24 osoby, które dostały się do reality show. Wszyscy byli pod wrażeniem mrocznego i pełnego tajemnic, majestatycznego budynku. Wybrani na castingu szczęśliwcy otrzymali możliwość rywalizacji o główną wygraną, wysokości nawet pół miliona złotych. Program jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców, będą realizować przygotowane misje i eliminować przeciwników.

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania
Zobacz zapowiedź programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - premiera w TVN

Premiera programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN 28 lutego. Nowe odcinki w środy o godz. 21:35. Reality show widzowie mogą także obejrzeć w player.pl. To jedna z najgorętszych nowości w TVN Warner Bros. Discovery wiosną 2024 roku.

"The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – o programie

Prowadzącą "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Premiera pierwszego sezonu 28 lutego w TVN i w Playerze. O nagrodę finansową i zwycięstwo rywalizuje 24 uczestników podzielonych na lojalnych i zdrajców. Reality show jest inspirowane popularną grą "Mafia". Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez widzów programów.

Zadaniem zdrajców jest wyeliminowanie lojalnych. W nocy podejmują strategiczne decyzje i wybierają lojalnego, który odpadnie z programu. Każda z dwóch grup ma za zadanie pozbycie się przeciwników. Intryga i podstęp to główne elementy tej gry. Najważniejsze zadanie uczestników, to jak najdłużej uchronić się przed odpadnięciem. Tytułowi zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną, tylko wtedy, jeśli usuną z gry wszystkich lojalnych.

Zdjęcia do polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy" nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

The Traitors. Zdrajcy - nowy program w TVN
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Prowadząca "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska jest gospodynią polskiej wersji programu "The Traitors. Zdrajcy". Stylistka i kostiumografka ma doświadczenie w pracy w mediach. Współtworzyła znane i popularne programy, m.in. emitowane na antenie TTV"Druga twarz" i "Ostatnia szansa" oraz "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka".  Tworzyła kostiumy do wielu produkcji telewizyjnych m.in. do "Top Model".

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości