The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska zaskoczyła uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Premiera polskiej edycji programu już 28 lutego. Obejrzyj nową zapowiedź reality show.

"The Traitors. Zdrajcy" - nagroda pieniężna

- Wchodzicie do gry, w której stawką jest nawet pół miliona złotych! - oznajmiła Malwina Wędzikowska uczestnikom programu "The Traitors. Zdrajcy". Wszyscy byli bardzo zaskoczeni. Czy z tego powodu ich motywacja do wygrania programu wzrosła? Jak poradzą sobie w grze pełnej intryg i kłamstw? Przekonasz się już wkrótce, oglądając odcinki programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - na czym polega program?

Formuła "The Traitors" jest inspirowana popularną i angażującą grą "Mafia", w której uczestnicy potajemnie są podzieleni na lojalnych i zdrajców. Ich misją jest ukończenie serii wyzwań, a tym samym zdobycie nagrody pieniężnej. Podczas trwania programu zadaniem tytułowych zdrajców jest pozbycie się lojalnych. Ci muszą jak najszybciej zdemaskować swoich przeciwników i jak najdłużej utrzymać się w grze. Każdy uczestnik może mieć własną strategię gry. W polskiej wersji programu weźmie udział 24 zawodników.

Zdjęcia do polskiej wersji powstały w belgijskim zamku Mielmont. Prowadzącą jest Malwina Wędzikowska. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję odpowiada Jake Vision.

The Traitors. Zdrajcy - nowy program w TVN
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Premiera "The Traitors. Zdrajcy" na antenie TVN już 28 lutego. Nowe odcinki będą emitowane w środy o godz. 21:35. Reality show będzie także dostępne do obejrzenia w player.pl. Program jest jednym z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych przez widzów tytułów w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery.

"The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Zobacz pierwsze zdjęcia
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy
+3
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości