The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: Dorota zdenerwowała Piotra

The Traitors. Zdrajcy: Dorota zdenerwowała Piotra
Źródło: TVN
Piotr Sinicki był negatywnie zaskoczony wypowiedzią Doroty Świętoniowskiej. Doszło do nerwowej wymiany zdań. Premiera piątego odcinka w środę, 27 marca o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 5. - sneak peek

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" w zamku w Mielmont spędzają długie godziny na wspólnych rozmowach. Dyskutują, dzielą się ze sobą informacjami. Planują swoje działania. Opracowują strategię gry. Alex Cichosz, Tadeusz Dębski, Dorota Świętoniowska, Justyna Kąkol rozmawiali o tym, kto może być zdrajcą.

Patryk jest też taką cichą wodą, trochę. Jakby się okazał zdrajcą, to bym się nie zdziwił - powiedział Alex.

- On jest harley’owiec. Ja widziałam filmy amerykańskie, to są łobuzy po zbóju. Lubią tkwić w tej fazie, że ich się wszyscy boją, dlatego też przybierają taką pozę. To dzisiaj Piotr, czaszkę z kwiatami ma, taka koszulka bardziej by pasowała Patrykowi – stwierdziła Dorota.

Nagle z drugiego pokoju wyszedł Piotr Sinicki. Mężczyzna zareagował na wypowiedź Doroty. Zwrócił jej uwagę, że nie powinna w ten sposób mówić na temat osób nieobecnych podczas rozmowy. Doszło do nerwowej wymiany zdań pomiędzy graczami.

Wiesz co? Ja proponuję, jak Ty kłapiesz tak na głos na innych, tak jak przy mnie na Adama, to po prostu przyjdź i porozmawiaj wprost, w cztery oczy. Szacunek tego wymaga – skomentował Piotr.

- A to Wy siedzicie obok? Przepraszam bardzo - odpowiedziała wyraźnie zaskoczona Dorota i poszła za Piotrem do drugiego pomieszczenia.

W 5. odcinku przekonasz się, jaki będzie dalszy ciąg tej rozmowy. Czy Patryk Szczypka także miał uwagi do zachowania Doroty?

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać?

Premiera 5. odcinka "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 27 marca o godz. 21:35 w TVN. Program możesz obejrzeć także w player.pl. Powtórki w sobotę, 30 marca o godz. 13:25 w TVN i o godz. 21:40 w TVN Style.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Trudna misja do wykonania. Zwiastun 5. odcinka
Zobacz zapowiedź piątego odcinka programu.
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości