The Traitors. Zdrajcy: Trzy cechy dobrego zdrajcy. "Obserwator, strateg i kameleon"

The Traitors. Zdrajcy: Trzy cechy dobrego zdrajcy
Źródło: TVN
"The Traitors. Zdrajcy" to program, w którym wszystkie chwyty są dozwolone! Olga, Stanley, Patryk i Tadeusz wymienili cechy, jakie powinien mieć zdrajca, aby skutecznie wyeliminować przeciwników. Premiera reality show 28 lutego w TVN i Playerze.

Trzy cechy dobrego zdrajcy w programie "The Traitors. Zdrajcy"

Uczestnicy pierwszej polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy" - Tadeusz Dębski, Patryk Szczypka, Olga Kelm i Stanley Ayomo wymienili, jakie cechy powinien mieć ich zdaniem dobry zdrajca. W walce o nagrodę pieniężną zdrajcy i lojalni będą musieli obserwować każdy swój ruch i wybrać skuteczną strategię.

- Zdolność obserwacji, zdolność słuchania i zdolność wyciągania z tego wniosków - powiedział Tadeusz Dębski.

- Trzymanie języka za zębami, to jest numer jeden. Druga cecha, żeby się nie wychylać, nie ciągnąć nikogo za język, niczego nie wymuszać. Trzecia dobra cecha dla zdrajcy - jeśli wzbudza zaufanie wśród innych uczestników, zakoleguje się. Na pewno takiego kogoś będzie ciężej wyeliminować - stwierdził Patryk Szczypka.

- Obserwator, strateg i kameleon - te cechy wymieniła Olga Kelm.

- Przede wszystkim zdrajca musi być opanowany, dobrze grać i nie dawać po sobie poznać. Musi trzymać emocje na wodzy - wyznał Stanley Ayomo.

"The Traitors. Zdrajcy" – uczestnicy

Uczestniczki i uczestnicy programu "The Traitors. Zdrajcy" to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz.

The Traitors. Zdrajcy - nowy program w TVN
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – o programie

Nowy sezon "The Traitors. Zdrajcy" od 28 lutego na antenie TVN i w Playerze. Prowadzącą jest Malwina Wedzikowska. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby.

Tytułowi zdrajcy muszą wyeliminować z gry lojalnych. W nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną wszystkich lojalnych, wygrają nagrodę pieniężną, którą podzielą między sobą. Każda z dwóch grup stara się zdemaskować przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Uczestnicy mogą mieć indywidualne strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Premiera programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN 28 lutego. Nowe odcinki w środy o godz. 21:35. Reality show widzowie mogą także obejrzeć w player.pl. To jedna z najgorętszych nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery.

Zdjęcia do polskiej wersji reality show zrealizowano w zamku Mielmont w Belgii. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision. Producentem ze strony stacji TVN jest Marta Więch.

"The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Reporter: K. Wilczyńska / E. Włodarczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie