Wiemy, kto wygrał casting na prowadzącą The Traitors!

Malwina Wędzikowska
Malwina Wędzikowska
Źródło: MWMEDIA
Kilka tygodni temu ogłosiliśmy zakup praw do głośnego formatu „The Traitors”, który szturmem podbija serca światowej widowni. Od tej pory trwały spekulacje, kto zostanie obsadzony w roli prowadzącej lub prowadzącego. Wśród propozycji padały nazwiska wielu gwiazd, najlepsza jednak w tej roli okazała się Malwina Wędzikowska!

Na czym polega „The Traitors”?

Format The Traitors to światowy fenomen. Program w niecałe dwa lata od powstania został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i od tej pory bije rekordy popularności. Formuła inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia, w której uczestnicy potajemnie dzielą się na „lojalnych" i „zdrajców”. Ich misją jest ukończenie serii wyzwań, a tym samym zdobycie nagrody pieniężnej. Zadaniem tytułowych zdrajców jest wyeliminowanie „lojalnych”. Natomiast Ci zrobią wszystko, żeby jako pierwsi zdemaskować swoich przeciwników, a przede wszystkim - ochronić siebie.

„The Traitors”: Kto poprowadzi polską wersję programu?

Casting na prowadzącą programu „The Traitors. Zdrajcy” wygrała Malwina Wędzikowska. Decyzję o jej zatrudnieniu, podjęto po udanych przesłuchaniach. Premiera wkrótce w TVN i Playerze.

Nagrania do polskiej wersji „The Traitors. Zdrajcy” wkrótce rozpoczną się poza granicami Polski. Na realizację programu wybrano jeden z historycznych europejskich zamków, w którym przebywać będą uczestnicy gry. Dokładna lokalizacja na razie jest tajemnicą. Format prawdopodobnie pojawi się na antenie TVN wiosną przyszłego roku.

źródło: instagram.com/malwinwedzikowska
źródło: instagram.com/malwinwedzikowska
źródło: instagram.com/malwinwedzikowska
źródło: instagram.com/malwinwedzikowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości