Finałowy odcinek programu "Razem odNowa"! Poruszające wyznanie Edyty i Maćka

Razem odNowa: To już ostatni odcinek programu. Zobacz wielki finał!
W wielkim finale programu "Razem odNowa", widzowie byli świadkami poruszającego momentu, w którym bohaterowie 8. odcinka wyznali sobie miłość "na nowo", mówiąc o tym, jak nauczyli się kochać i doceniać siebie nawzajem. 

"Razem odNowa" - co wydarzyło się w 8. odcinku?

W tej szczególnej chwili, która miała miejsce podczas uroczystości, Edyta wyznaje, że choć ich życie było pełne wzlotów i upadków, to były to najlepsze lata jej życia. Podkreśla, że teraz są gotowi na najpiękniejszy czas w ich życiu, pełen nowych możliwości i wyzwań. Maciek obiecuje, że poświęci więcej uwagi rodzinie i będzie starał się naprawić wszystkie błędy z przeszłości.

To będzie najpiękniejszy czas w naszym życiu! Zaczniemy wszystko od nowa, z czystą kartą (...) Nic nas nie rozłączy...
wyznaje Edyta, bohaterka 8. odcinka programu "Razem odNowa"
Wiem, że zaniedbałem rodzinę (...) Zrobię dla Was wszystko, moje serce jest całe Twoje. Bardzo Cię kocham!
wyznaje Maciek, bohater 8. odcinka programu "Razem odNowa"

To nie tylko zakończenie programu "Razem odNowa", ale również początek nowego rozdziału w życiu tej pary. To chwila, w której zobowiązują się do budowania silniejszego małżeństwa, pełnego wzajemnego szacunku i miłości. Wielki finał programu pokazuje, że nawet najtrudniejsze sytuacje mogą prowadzić do pięknych przeobrażeń, jeśli istnieje miłość i determinacja do naprawy związku.

Razem odNowa
Razem odNowa

"Razem odNowa": Z jakim problemem mierzyli się Edyta i Maciek?

Edyta i Maciek przez całe lata małżeństwa żyli na odległość. Ich dom był w Suwałkach – tam mieszkała Edyta z córką. Maciej jako właściciel firmy instalującej okna, wyjeżdżał za pracą wszędzie tam, gdzie dostawał zlecenie. Do domu przyjeżdżał na weekendy i to nie wszystkie. To bardzo oddaliło od siebie małżonków i zbudowało wiele konfliktów. Ponieważ większość zamówień Maciek ma w Warszawie, para podjęła decyzję o wspólnej przeprowadzce pod stolicę, do Kobyłki. Rodzina zamieszkała tam dwa miesiące przed rozpoczęciem eksperymentu. Jak sami stwierdzili, program jest dla nich, ponieważ rzeczywiście zaczynają wszystko razem od nowa. Muszą znów nauczyć się wspólnie funkcjonować.

Edyta ma pretensje do Maćka, że bardzo dużo pracuje. Wychowanie córki jest na jej głowie. Natomiast Maciek, przez swoje długie nieobecności, bardzo oddalił się od dziecka. Dziewczynka i ojciec nie rozmawiają ze sobą albo odzywają się półsłówkami. Edycie bardzo zależy na odbudowaniu więzi między nimi, uważa, że to wpłynie pozytywnie na relację małżeńską.

Problemem Edyty jest również nadmierna kontrola Maćka - sprawdza jego telefon i wszystkie maile. Z jakiego powodu nie ma zaufania do męża?

Razem odNowa: The best of Ewa Chodakowska

"Razem odNowa" - o czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

>>>>>>> OGLĄDAJ W PLAYER.PL <<<<<<<

Razem odNowa: Odc. 8
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
+6
Zobacz galerię

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości