Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV: "Odwołaj to i zostań w domu!"

240212_Razem_odnowa_odc_7_tc03 www ppr2
Przedostatni odcinek programu "Razem odNowa" już walentynkową środę o godzinie 21:35. Tym razem Joanna Krupa i Ewa Chodakowska odwiedzą parę z Pawłowic, Kingę i Adama. Niestety, para ta boryka się z trudnościami w komunikacji. Różnice w planach spędzania wolnego czasu prowadzą do licznych kłótni między nimi. Zapraszamy do zapoznania się z przedpremierowym fragmentem z 7. odcinka, który obiecuje emocje i rozwinięcie historii tej konkretnej pary.

Rozpoczyna się pierwszy etap eksperymentu, w ramach którego para powinna wspólnie pracować nad zmianą swojej relacji i kondycji. Niestety, pomimo założonych celów, nic się nie zmienia, a dzień zaczyna się, jak zawsze, obok siebie. Kinga informuje męża, że wychodzi z koleżanką, mimo że ten wziął urlop w nadziei na wspólne spędzenie czasu. Adam twierdzi, że wcześniej informował partnerkę o swoich planach i pragnie, aby żona zmieniła swoje plany. Jego zdaniem, Kinga szuka pretekstu, aby unikać domu. Sytuacja prowadzi do ogromnej kłótni.

Razem odNowa: Zwiastun 7. odcinka!

Razem odNowa, odcinek 7 - kim są bohaterowie odcinka?

Kinga i Adam to małżeństwo z Pawłowic. Mimo młodego wieku, czują się wypaleni, przygnieceni codziennymi obowiązkami i rutyną. Oboje ciężko pracują na trzy zmiany, w tej samej fabryce. Nierzadko jest tak, że widują się tylko przez chwilę, kiedy jedno wchodzi, a drugie wychodzi z domu do pracy. Zupełnie oddalili się od siebie. Szczególnie całą sytuacją zmęczony jest Adam. Kiedy go poznajemy jest zrezygnowany, a do eksperymentu podchodzi bardzo sceptycznie. Sam przyznaje, że bierze w nim udział tylko dlatego, że namówiła go do tego żona.

Małżonkowie wydają się zupełnymi przeciwieństwami: ona pełna energii, werwy, pomysłów; jednocześnie szybko się denerwuje, unosi, czasami mówi rzeczy, których potem żałuje. On zamknięty w sobie, zdystansowany. Oboje potrzebują miłości i czułości, ale nie zawsze wiedzą, jak je dać drugiej osobie. Adam ma żal do Kingi, że ta ucieka od rodziny. Kinga ma pretensje do Adama o to, że nie spędzają razem czasu, a jednocześnie po pracy, wieczorami, w czasie których mogłaby poświęcić mężowi, wychodzi sama z domu, idzie na długi spacer albo rower. Nieprzepracowanym, poważnym problemem pary jest poronienie dziecka. Kinga obwinia się za to, że nie udało jej się donosić ciąży. Obojgu zależy jednak na pracy nad relacją i małżeństwem – czy uda im się odciąć od bolesnych chwil z przeszłości?

Razem odNowa - o czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację i przywrócić blask wieloletnim związkom. Prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

Autor: Magdalena Skiba

podziel się:

Pozostałe wiadomości