Razem odNowa: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: Sprawdź dodatkowe fragmenty z 6. odcinka!

W 6. odcinku programu "Razem odNowa" poznaliśmy historię Kasi i Artura, pary z Bełchatowa. Małżeństwo jest w sobie zakochane, ale równocześnie mierzy się z brakiem porozumienia. Zobaczcie dodatkowe fragmenty!
Razem odNowa: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: "Artur przyszedł jak już było wszystko gotowe!"

Kasia zaskakuje Joannę, pokazując swoją pasję do remontów i aranżacji przestrzeni. Prowadząca nie rozumie, dlaczego mąż nie pomaga w tych pracach żonie. Stawia jedynie warunki i krytykuje.

On ma naprawdę dobrze z tobą. Ty jesteś dla niego wszystkim, robisz dla niego wszystko. A tutaj narzeka, że mieszkacie z mamą, że chcecie znaleźć nowe mieszkanie. Nie mówi mi, że już macie mieszkanie. Nie wiem, komu tutaj wierzyć. 
- stwierdza Joanna Krupa

Uczestniczka usprawiedliwia zachowanie Artura. Widać, że bardzo go kocha, a także zależy mu na nim.

Razem odNowa: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: "Tak było dobrze, że..."

W drugim fragmencie, Joanna i Kasia robią porządki, przygotowując pokój dla Artura. Wśród bibelotów znajdują pudełko z kartami, które uczestniczka przygotowała jako prezent dla męża. Kasia opowiada, jak dzięki tej grze mogli pracować nad swoją komunikacją.

Nie było to łatwe porozmawiać. Łatwiej było opowiadać na pytania niż rozmawiać, bo z pytania musisz odpowiedzieć. Czasem trudniej się otworzyć i tak samemu z siebie o coś się zapytać, a tu byliśmy zmuszeni do tego. Dużo dowiedzieliśmy się o sobie też z tych pytań, ze swoich odpowiedzi.
- wyznaje Kasia Joannie

Kasia mówi, że był to prezent, z którego musiała się wyspowiadać. Podobno Arturowi tak podobała się gra, że pożyczył pytania znajomym. Natomiast Joanna stwierdza, że musi przygotować takie pytania dla swojego męża. Innym wymyśla fajne pomysły, a o swoim związku zapomina.

Razem odNowa: TEGO NIE ZOBACZYCIE W TV: "Ja się do fitnessów nie nadaję!"

Artur czuł obawy przed planowanym wyjazdem na obóz Ewy Chodakowskiej. Wieczorem przed Campem spotyka się z przyjacielem na "wieczorze kawalerskim". Ten przyznaje rację Kasi odnośnie potrzeby diety i regularnych ćwiczeń, twierdząc, że są one niezbędne dla udanego małżeństwa. Dodaje jednak, że nie pasują one do Artura, nie wyobraża sobie przyjaciela, który je warzywa i wykonuje fitnessowe ćwiczenia. Opowiada przyjacielowi o aplikacji z dietą, zakładając, że przygotowaniem posiłków zajmie się jego partnerka. Towarzysz pyta go, dlaczego znowu Kasia. Uczestnik programu przyznaje, że sam nie czuje się kompetentny, by podjąć się tego zadania. W końcu nie potrafi nawet ugotować wody. Nie widać u niego gotowości do nauki i zmiany dotychczasowych nawyków. Jego postawa wyraża brak motywacji do podejmowania wysiłku w kierunku poprawy kondycji fizycznej i zdrowego stylu życia.

Razem odNowa - Co wydarzyło się w 6. odcinku?

Kasia i Artur to nieszablonowa para z Bełchatowa. Jak sami o sobie mówią: kochają się, ale się nie lubią. Artur dodaje, że program to ich ostatnia deska ratunku. Małżonkowie prawie ze sobą nie rozmawiają, co więcej, nie sypiają ze sobą od lat. Artur zarzuca żonie, że przejęła całkowitą kontrolę nad ich życiem, podejmuje wszystkie decyzje, nie liczy się z nim, ważniejsza jest dla niej mama i brat. Kasia natomiast twierdzi, że nie może liczyć na męża w żadnej kwestii i wszystko jest na jej głowie.

Razem odNowa: Odc.5
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
+9
Zobacz galerię

Artur nie mieści się w swój strój ślubny. Na Kasię suknia jest za duża. Kobieta jest po operacji bariatrycznej, dzięki, której schudła kilkadziesiąt kilogramów. Jednak po zabiegu nie ćwiczyła tak, jak zalecił lekarz. Jej mięśnie zaczęły zanikać i jest w kiepskiej kondycji. Para nie ma dzieci. Kasia nigdy nie chciała ich mieć, a Artur nie naciskał. Od jakiegoś czasu zajmują ostatnie piętro w domu rodzinnym Kasi. Na parterze mieszka jej brat, na pierwszym piętrze mama. Artur nie czuje się z tym komfortowo i opowiada o tym jak o problemie. Wie, że powinien usamodzielnić się od żony i w ten sposób stać się dla niej partnerem w związku. Czy będzie potrafił to zrobić? I czy Kasia rzeczywiście chce tego od męża? Czy ten związek w ogóle da się uratować?

Razem odNowa: Odc. 6
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
Razem odNowa
+3
Zobacz galerię

Razem odNowa - o czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

Autor: Magdalena Skiba

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie