Razem odNowa: Poznajcie bohaterów ostatniego odcinka programu!

Razem odNowa: "Żona mi nie ufa, stale mnie kontroluje!"
W 8. odcinku programu "Razem odNowa" poznajemy Edytę i Maćka. Para stara się odbudować więzy rodzinne i odnaleźć równowagę między pracą a życiem osobistym.

Edyta i Maciej to bohaterowie nowego odcinka programu "Razem odNowa". Małżonkowie przez lata zmagania się z odległością, konfliktami i brakiem czasu postanowili podjąć odważny krok - przeprowadzkę do Kobyłki pod Warszawą w celu rozpoczęcia nowego rozdziału swojego życia. Jak sami podkreślają, to dopiero początek - para musi odnaleźć się we wspólnym funkcjonowaniu, zbudować relacje rodzinne od nowa.

Ewa Chodakowska o kulisach programu "Razem odNowa"
Ewa Chodakowska o kulisach programu "Razem odNowa". "Miałam momenty zawahania!"

"Razem odNowa": Z jakimi problemami zmagają się uczestnicy programu?

Para otwarcie przyznaje się do problemów, które doprowadziły ich do braku zaufania i nieporozumień między nimi. Zaczynają od nowa, próbując naprawić to, co zostało zniszczone latami separacji i brakiem komunikacji. Nieufność ze strony Edyty sprawia, że kontroluje ona każdy ruch męża, co jeszcze bardziej pogłębia konflikt małżonków.

Żona mi nie ufa, stale mnie kontroluje!
wyznaje Maciek, bohater 8. odcinka programu "Razem odNowa"
Zdarzały mu się takie kłamstwa, zatajanie pewnych spraw...
wyznaje Edyta, bohaterka 8. odcinka programu "Razem odNowa"

Czy te wysiłki przyniosą oczekiwane efekty? Czy Edyta i Maciek zdołają przełamać bariery nieufności i budować solidne fundamenty dla swojego związku?

Razem odNowa
Razem odNowa
Źródło: Bartosz Krupa
Razem odNowa: Zobacz wielki finał 6. odcinka!

"Razem odNowa": O czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

>>>>>>> OGLĄDAJ W PLAYER.PL <<<<<<<

Razem odNowa
Razem odNowa

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości