Złote motywacyjne myśli Małgosi Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Złote motywacyjne myśli Małgosi
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan miała ogromną motywację do rywalizacji w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Zmierzyła się z sześcioma rywalami. Przypominamy złote myśli dotyczące realizacji wyzwań w programie.

Motywacja do działania w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" realizowała zadania, które wybrali mężczyźni. Zmierzyli się w sześciu trudnych dyscyplinach. Przygotowywali się do rywalizacji razem ze specjalistami - trenerami i psychologiem. To były bardzo wymagające, ekstremalne misje. Wymagały determinacji i chęci walki - przede wszystkim z własnymi słabościami, ograniczeniami, lękami. Bardzo istotna była odpowiednia motywacja. Przypominamy kilka złotych myśli Małgosi oraz uczestników, trenerów i mentorek z "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" związanych z dążeniem do osiągnięcia celu w reality show:

"Ten projekt tak naprawdę jest o tym, że jak chcesz, to możesz. Ja w to naprawdę głęboko wierzę."

"Sama sobie rzucam wyzwanie."

"Powiem ci, że ja jakoś odnalazłam się w tej dyscyplinie, ponieważ ona mi tak bardzo nie leży, że w ogóle odcięłam myślenie".

"Dawaj, dawaj, lecimy."

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz od 16 kwietnia w TVN
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - uczestnicy

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" podjęła wyzwania, które zaproponowali jej konkurenci. W każdym z sześciu odcinków, w duetach rywalizowali w różnych dyscyplinach: - Łukasz Orbitowski - pływanie w Bałtyku zimą, w lodowatej wodzie; - Łukasz Kadziewicz - wspinaczka na komin, który ma pond 250 metrów wysokości; - Piotr Głowacki - pojedynek drwali; - Wojtek Łozowski - zimowy biathlon; - Kajetan Kajetanowicz - wyścig rowerem; - Kuba Nowaczkiewicz- slackline na dużej wysokości.

Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska były mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Max >>>

Uczestnicy programu Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska, Joanna Jędrzejczyk
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wojtek Łozowski
+4
Zobacz galerię

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - o programie

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizowała ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. W sześciu odcinkach wykonali sześć zadań. Uczestnicy reality show to: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz, a Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska były mentorkami Małgorzaty.

Małgosia oraz jej rywale mieli cztery tygodnie na przygotowanie się nowego wyzwania. W treningach wspierali ich trenerzy i eksperci oraz psycholog sportowy. W każdym odcinku rywalizowali w ekstremalnej dyscyplinie. Utrudnieniem w poszczególnych epizodach dla wszystkich było nowe zadanie. Konkurencja nie była związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Przygotowywali się do rywalizacji na treningach. Ćwiczyli w trudnych warunkach atmosferycznych. Następnie zmierzyli się w finałowym pojedynku, w reality show. Była to pierwsza polska edycja programu.

Za produkcję "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan, Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan, Piotr Głowacki
Źródło: TVN

Autor: Karolina Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?