"Zabierz mnie stąd!". Trudne momenty Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Trudne momenty Małgorzaty Rozenek-Majdan
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" podjęła wyzwania i rywalizowała z sześcioma mężczyznami. Jedną z konkurencji było pływanie w lodowatym Bałtyku. Rywalem był Łukasz Orbitowski. Przypominamy trudne chwile z 1. odcinka reality show.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Orbitowski w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Orbitowski stoczyli pływacki pojedynek w lodowatej wodzie Morza Bałtyckiego. Gwiazda TVN podjęła wyzwanie, które rzucił jaj pisarz. W pierwszym odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" nie zabrakło emocji. Małgosia zmierzyła się z jednym ze swoich największych koszmarów – lodowatym zimnem. Łukasz wybrał dyscyplinę, która także dla niego była wyzwaniem.

Małgorzatę i Łukasza do rywalizacji przygotował wielokrotny mistrz polski i wicemistrz świata w lodowym pływaniu Bartłomiej Kubkowski. Pomagał im także Łukasz Szpunar, rekordzista Księgi Rekordów Guinnessa w siedzeniu w kostkach lodu.

Przeciwnicy trenowali adaptację w niskiej temperaturze. Nauczyli się kontrolować swoje reakcje na zimno. Jedną z metod była kąpiel w wannie wypełnionej kostkami lodu. Rozenek-Majdan i Orbitowski zanurzyli się w wodospadzie Podgórna. Temperatura wody wynosiła tylko jeden stopnień powyżej zera! Na treningu weszli do zamarzniętego Jeziora Niegocin.

Finałowy wyścig w 1. odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Morzu Bałtyckim był ogromnym wyzwaniem. Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Orbitowski przepłynęli około 200 metrów. Temperatura wody była bardzo niska, w przedziale od 1 do 4 stopni Celsjusza. Łukasz pokonał Małgorzatę, wygrał rywalizację w ekstremalnych warunkach.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - zasady programu

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

W "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. Wszyscy mężczyźni oraz Małgosia mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Rywale muszą sprawdzić się w jednej z dyscyplin. Zadanie nie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Ich zmagania widzowie obejrzą w reality show.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz, odcinek 1.

Źródło: TVN
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgosia w wannie z kostkami lodu
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgosia w wannie z kostkami lodu
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała trening w jeziorze
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała trening w jeziorze
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Rozenek-Majdan i Orbitowski trenowali w wodospadzie
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Rozenek-Majdan i Orbitowski trenowali w wodospadzie
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan czuła się, jakby umierała
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan czuła się, jakby umierała
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Łukasz Orbitowski wygrał wyścig w lodowatym Bałtyku
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Łukasz Orbitowski wygrał wyścig w lodowatym Bałtyku

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości