"Nie było dubli, nie ma filtrów, nie ma glamu". Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan i gwiazdy o rywalizacji w programie
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan oraz uczestnicy "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" na spotkaniu prasowym promowali program. Reality show to nowość w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery. Sprawdź, dlaczego warto go obejrzeć. Zobacz relację z wydarzenia!

Małgorzata Rozenek-Majdan o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska, Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski, Kuba Nowaczkiewicz w naszym materiale opowiedzieli o programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Obejrzyj wideo i poznaj argumenty wszystkich gwiazd.

'Pokonaj mnie, jeśli potrafisz' to jest kawał bardzo dobrego reality. To jest program, w którym po prostu dzieje się wszystko, w którym nie było dubli. Emocje nie były w żaden sposób reżyserowane, one były po prostu rejestrowane. Tam nie ma filtra, glamu, nie ma makeup'ów bardzo często. To jest program o tym, do czego zdolny jest człowiek, jeżeli postawi się go w ekstremalnych sytuacjach
- wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan.
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz od 16 kwietnia w TVN
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - program w TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" podejmuje wyzwania rzucane jej przez mężczyzn. Uczestnicy reality show to: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje z osobami ze świata sportu i rozrywki. Mężczyźni są jej rywalami i muszą sprawdzić się w jednej z dyscyplin. Zadanie nie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Małgorzata i uczestnicy mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - kiedy premiera?

Premiera "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan zaprasza na kolejne odcinki we wtorki. Reality show będzie dostępne także w Playerze. Program składa się z 6 odcinków. Za produkcję odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości