Kim są trenerki Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?

Kim są trenerki Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?
Kim są trenerki Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?
Zofia Szawernowska w "Dzień Dobry TVN" o programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Zofia Szawernowska w "Dzień Dobry TVN" o programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska - złote medalistki, mistrzynie świata w swoich dyscyplinach, pomogą Małgorzacie Rozenek-Majdan mierzyć się z totalnie nowymi sportowymi zadaniami. Czy są surowymi trenerkami, czy Małgorzata może jednak liczyć na taryfę ulgową?

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - o czym jest program?

W programie „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” Małgorzata Rozenek-Majdan wychodzi poza własną strefę komfortu i ściąga płaszcz idealnego wizerunku. Podejmując ekstremalne wyzwania rzucane jej przez mężczyzn, pokazuje swoje prawdziwe ja, „bez filtra”.  

Mierzy się ze swymi rywalami w wybranych przez nich dyscyplinach. Co ważne, zasadą jest, że zadania te są odległe od ich profesji czy rodzajów uprawianych sportów. Oboje mają więc równe szanse i tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do emocjonującego pojedynku.

Małgorzata Rozenek-Majdan i trenerki: Zofia Szawernowska i Joanna Jędrzejczyk w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Jędrzejczyk
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska
Joanna Jędrzejczyk
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska
+4
Zobacz galerię

Joanna Jędrzejczyk - kariera

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej znanych i utytułowanych zawodniczek sztuk walki. Jako 16-latka rozpoczęła treningi boksu tajskiego i już po pół roku została mistrzynią Polski w tej dyscyplinie. Joanna rywalizowała w muay thai przez 10 lat i pobiła rekord 70 zwycięstw, zdobywając sześciokrotnie mistrzostwo świata i pięć razy mistrzostwo Europy.

Jako pierwsza Polka trafiła do renomowanej organizacji UFC (Ultimate Fighting Championship), w której kilkukrotnie broniła tytułu mistrzowskiego w wadze słomkowej. Karierę sportową zakończyła w 2022 r.

Joanna Jędrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk
Źródło: East News

Kim jest Zofia Szawernowska?

Zofia Szawernowska - psycholożka sportu i biznesu, opierająca swój warsztat na wieloletnim doświadczeniu w sporcie wyczynowym. Posiada czarny pas w Brazylijskim Jiu Jitsu, jest 3-krotną mistrzynią świata i wielokrotną mistrzynią Europy oraz Polski. Osiągnięcia zawodnicze w sportach walki umożliwiły jej wypracowanie narzędzi pozwalających skutecznie radzić sobie z ogromną presją, stresem, motywacją oraz odblokowaniem pełnego potencjału podczas rywalizacji. Pracuje z zawodnikami wielu dyscyplin sportowych m.in. tenisistami, zawodnikami MMA oraz osobami ze świata biznesu i show-biznesu.

Zofia Szawernowska
Zofia Szawernowska
Źródło: Bartosz Krupa

Czy z dwójką tak wykwalifikowanych i umiejących rozbudzić ducha współzawodnictwa mentorek, Małgorzacie Rozenek-Majdan uda się zmierzyć z własnymi słabościami, lękami i podjąć walkę o zwycięstwo? Odpowiedź już 16 kwietnia o godz. 21:35 w TVN.

Za produkcję programu odpowiada Qźnia Team TV Production. Reality show oparty jest na oryginalnym formacie VRT, dystrybuowanym przez Primitives.

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Premiera 16 kwietnia w TVN

Kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się podjąć rękawicę i wziąć udział w nowym, emocjonującym reality show – „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. Od tego momentu jej grafik jest wypełniony po brzegi katorżniczymi treningami, wielogodzinnymi sesjami pływania czy biegu oraz, sprawdzającymi granice wytrzymałości, obozami sportowymi. Jednak, aby móc się odpowiednio przygotować, nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim mentalnie, do sześciu, rzucanych jej przez mężczyzn, ekstremalnych wyzwań, potrzebuje profesjonalnego wsparcia – i na takie właśnie może liczyć! 

Tak Małgorzata Rozenek-Majdan mówiła o wyzwaniach:

- Będę się mierzyła z mężczyznami z różnych środowisk. W dyscyplinach sportowych. Można powiedzieć, że w dyscyplinach sportowych, ale tak naprawdę w różnych dyscyplinach życiowych również. I ten sport jest tutaj pretekstem do sprawdzenia tych różnic płci, bo bardzo często się mówi, że kobieta jest taką płcią słabszą. Chcemy udowodnić, że płcie są równe - podkreśla Małgorzata.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Jędrzejczyk
Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Jędrzejczyk
Źródło: Bartosz Krupa

Małgorzata Rozenek-Majdan w programach Grupy TVN Warner Bros. Discovery

Małgorzata Rozenek-Majdan jest zawodowo związana z Grupą TVN Warner Bros. Discovery od 2012 roku, kiedy zadebiutowała w roli prowadzącej produkcji „Perfekcyjna Pani Domu”. Program przyniósł jej dużą popularność, powstało 5 sezonów tej serii. W międzyczasie, w 2013 roku, została jedną z jurorek reality show „Bitwa o dom”, w którym uczestnicy walczyli o własne mieszkanie. Program doczekał się trzech sezonów. W 2015 roku Małgorzata Rozenek-Majdan została gospodynią formatu „Piekielny hotel”. W latach 2016-2021 Małgorzata Rozenek-Majdan była prowadzącą programu rozrywkowego „Projekt Lady”, gdzie wspierała i motywowała uczestniczki w nauce dobrych manier.

W 2016 roku dała się poznać widzom od zupełnie innej strony – wspólnie z mężem Radosławem Majdanem, wzięli udział w pierwszej polskiej edycji programu rozrywkowego „Azja Express”. Przebojowa para zaskarbiła sobie sympatię widzów do tego stopnia, że dostali własny program – „Iron Majdan”, w którym poddawani byli najrozmaitszym wyzwaniom.

Małgorzata Rozenek-Majdan na antenie stacji TVN Style, była gospodynią kilku programów, m.in. „W dobrym stylu”, „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”, czy „In vitro: nauka czy cud?”.

Autor: Aleksandra Raczkowska/PR Warner Bros. Discovery

podziel się:

Pozostałe wiadomości