"Ty chyba nie próbowałeś seksu z moim mężem". Rozenek-Majdan i Kadziewicz w 2. odcinku "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Kadziewicz w 2. odcinku
Źródło: TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Kadziewicz wspinali się i skakali z komina w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Pokonali lęk wysokości, ale przeżyli też chwile grozy. Przypominamy najlepsze momenty z 2. odcinka reality show.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Kadziewicz w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Łukasz Kadziewicz podjęli wspólnie wyzwanie i skoczyli z komina Big Tower, który ma aż 252 metry wysokości. Dla każdego z nich było to nowe doświadczenie. Z wielkim zaangażowaniem podeszli do realizacji misji. Dali z siebie wszystko, trenowali, walczyli ze swoimi słabościami i lękami. Pomimo trudności mieli pozytywne nastawienie.

Przez miesiąc uczyli się techniki na ściankach wspinaczkowych. Przygotowywali się do ekstremalnego zadania w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Nauczyli się adaptować do wielkich wysokości. Pod okiem specjalistów trenowali na dachu i ścianie szklanego wieżowca. Ćwiczyli na skałach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. W finałowym starciu rozegrali wyścig na czas po 252-metrowym kominie o nazwie Big Tower w Szczecinie!

Małgorzata Rozenek-Majdan wspinała się jako pierwsza. Osiągnęła poziom 130 metrów w godzinę i 48 minut, zakończyła zadanie na tej wysokości. Łukasz Kadziewicz wystartował jako drugi. Walczył z lękiem wysokości, miał też utrudnienie w postaci większej wagi. Siatkarz poddał się na wysokości 40 metrów, zakończył wspinaczkę.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Max >>>

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan - prezenterka telewizyjna, działaczka społeczna i pisarka. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat uczyła się w szkole baletowej. Prywatnie jest żoną Radosława Majdana. Ma trzech synów Stanisława, Tadeusza i Henryka.

Od wielu lat jest związana TVN Warner Bros. Discovery. Prowadziła programy: "Perfekcyjna pani domu", "Piekielny hotel" i "Projekt Lady" w TVN. Była jurorką w "Bitwie o dom". Razem z Radosławem Majdanem wzięli udział w reality shows "Azja Express" i "Iron Majdan". W duecie z Krzysztofem Skórzyńskim współprowadziła "Dzień Dobry TVN".

Miała swoje programy także w TVN Style: "W dobrym stylu", "Warsztat urody", "Poczuj się jak Małgosia Rozenek", "Rozenek cudnie chudnie". Współtworzyła film dokumentalny "In Vitro. Nauka czy cud" oraz cykl dokumentalny "In vitro. Nauka czy cud 2" w Discovery Life.

Autorka poradników m.in.: "Perfekcyjna pani domu. Poradnik", "Jak dbać o siebie perfekcyjnie", "Perfekcyjne maniery", "Perfekcyjny ślub", "Rozmowy intymne", "Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady".

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - odcinek 2

Łukasz Kadziewicz - kto to?

Łukasz Kadziewicz – siatkarz, dwukrotny olimpijczyk, wicemistrz świata w siatkówce. Obecnie dziennikarz oraz współwłaściciel sieci restauracji. Łukasz Kadziewicz i Małgorzata Rozenek-Majdan byli rywalami w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Wspinali się na komin, który ma pond 250 metrów wysokości. Oboje przygotowywali się do tego zadania m.in. na ściance wspinaczkowej.

Zobacz fragmenty z drugiego odcinka:

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz - najlepsze momenty 2. odcinka

240422 POKNAJ MNIE JESLI POTRAFISZ S01E02 www_06
Imponująca wspinaczka Małgosi Rozenek-Majdan!
Imponująca wspinaczka Małgosi Rozenek-Majdan!
Łukasz Kadziewicz musiał przerwać wspinaczkę. "Niestety, jest basta"
Łukasz Kadziewicz musiał przerwać wspinaczkę. "Niestety, jest basta"
Małgosia Rozenek-Majdan zjeżdża po ścianie hotelu
Małgosia Rozenek-Majdan zjeżdża po ścianie hotelu
Małgosia Rozenek-Majdan chciała się wycofać ze skoku z komina. "To jest tak straszne i tak fajne uczucie"
Małgosia Rozenek-Majdan chciała się wycofać ze skoku z komina. "To jest tak straszne i tak fajne uczucie"
Łukasz Kadziewicz skoczył z 250-metrowego komina. Polały się łzy
Łukasz Kadziewicz skoczył z 250-metrowego komina. Polały się łzy
Małgosia Rozenek-Majdan zaczyna trening wspinaczki. "Po co tak zaczynamy od góry?!"
Małgosia Rozenek-Majdan zaczyna trening wspinaczki. "Po co tak zaczynamy od góry?!"

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?