Slackline 36 metrów nad ziemią na czas. Kto był szybszy w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgosia pokonała lęk. Przeszła po linie
Źródło: TVN
Zobacz fragment 5. odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - odcinek 5.

Małgosia Rozenek-Majdan podjęła ekstremalne zadanie. Kuba Nowaczkiewicz jest młody, silny i bezkompromisowy, a jego najwyższym celem jest zwycięstwo. Rywale zmierzyli się w pojedynku na slackline. W finale musieli przejść po linie zawieszonej pomiędzy mostami w Stańczykach. Spacer 36 metrów nad ziemią był ekstremalnym zadaniem!

Taśma slackline jest mocno napięta, ale ugina się pod ciężarem ciała i chybocze na boki. Zapanowanie nad strachem i utrzymanie równowagi w takich okolicznościach to ekstremalnie trudne zadanie dla obojga z nich. Małgosia i Kuba mieli mordercze treningi. Była to walka o utrzymanie równowagi na linie. Musieli pokonać strach. Mieli świadomość, że każdy, nawet najmniejszy błąd może ich sporo kosztować. 

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kuba Nowaczkiewicz na slackline
Zobacz fragment 5. odcinka programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - program w TVN

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Panowie stali się także jej rywalami w wybranej dyscyplinie. Będzie to również sprawdzian dla każdego z nich. Konkurencja nie jest związana z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Oboje mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do rywalizacji. Wykonają wspólnie ekstremalne i zupełnie nowe dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz trenerzy. Po kilku tygodniach morderczych treningów i ćwiczeń w trudnych warunkach atmosferycznych, przygotowań bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. W każdym odcinku widzowie obejrzą zmagania Małgorzaty i uczestników w innej dziedzinie.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości