Mega trudne zadanie w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Szawernowska o treningach mentalnych z Rozenek-Majdan

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Szawernowska o treningach mentalnych z Rozenek-Majdan
Źródło: TVN
Zofia Szawernowska jest mentorką Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Wyznała, ze treningi mentalne są bardzo dużym wyzwaniem podczas przygotowywania się do zadań w reality show.

Zofia Szawernowska pracuje jako psycholog sportu i biznesu. Jest także zawodniczką sztuk walki. W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wspiera Małgorzatę Rozenek-Majdan. Mentorka docenia zaangażowanie gwiazdy TVN w nowy projekt i ciężką pracę podczas treningów.

Zofia Szawernowska o współpracy z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Psycholog odpowiedziała na pytanie dotyczące treningów mentalnych, które prowadzi z Małgosią Rozenek-Majdan. Dużą rolę odgrywa w nich motywacja do działania. Niezbędna jest także umiejętność pozytywnego myślenia w dążeniu do realizacji wyznaczonego celu.

- Program ze względu na ograniczenia czasowe nie pozwala nam pracować tak, jak normalnie pracuję ze swoimi podopiecznymi. Rozmawiamy z Małgosią o tym, co czuje, w jaki sposób się motywuje. Jak zebrać myśli, jak pozbyć się tych myśli, które są niepotrzebne - powiedziała Szawernowska.

Małgosia Rozenek-Majdan chciała się wycofać ze skoku z komina. "To jest tak straszne i tak fajne uczucie"

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat jest związana TVN Warner Bros. Discovery. Prowadziła różne programy telewizyjne. Jej doświadczenie w mediach i show-biznesie ma ogromny wpływ na umiejętność pracy na planie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Zofia Szawernowska uważa, że dzięki temu Małgosia może lepiej skupić się na realizacji sportowych wyzwań. Praca przed kamerami z ekipą realizującą reality show nie jest dla niej trudnością.

- Bardzo dużą robotę w przypadku Małgosi robi to obycie w show-biznesie. Jestem pewna, że takie rzeczy jak - presja i kamery dla osoby, która nie ma tego doświadczenia, działałyby znacznie gorzej i utrudniałyby jej pracę - skomentowała psycholog.

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje wyzwania, które rzucili jej mężczyźni. Treningi mentalne z Zofią Szawernowską wpływają na umocnienie jej pewności siebie. Uczestnicy reality show to: Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz.

Skupiamy się na tym, żeby progres treningowy budował jej pewność siebie i pozwalał jej jak najbardziej skupić się na sobie. Nie rozpraszać tymi rzeczami, które są dookoła. To jest naprawdę mega trudne zadanie, ponieważ te dyscypliny są nowe dla Małgosi i nowe dla mnie. 
- stwierdziła Zofia Szawernowska.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - Zofia Szawernowska

Zofia Szawernowska to psycholożka sportu i biznesu. Ma wieloletnie doświadczenie w sporcie wyczynowym. Posiada czarny pas w Brazylijskim Jiu Jitsu, jest trzykrotną mistrzynią świata i wielokrotną mistrzynią Europy oraz Polski. Osiągnięcia zawodnicze w sportach walki umożliwiły jej wypracowanie narzędzi pozwalających skutecznie radzić sobie z ogromną presją, stresem, motywacją oraz odblokowaniem pełnego potencjału podczas rywalizacji. Pracuje z zawodnikami wielu dyscyplin sportowych m.in. tenisistami, zawodnikami MMA oraz osobami ze świata biznesu i show-biznesu.

Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Obie pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

Oglądaj "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" w Playerze >>>

Uczestnicy programu Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska, Joanna Jędrzejczyk
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wojtek Łozowski
+4
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

podziel się:

Pozostałe wiadomości