Kadziewicz i Głowacki o rywalizacji z Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Kadziewicz i Głowacki o trudnych momentach
Źródło: TVN
Łukasz Kadziewicz i Piotr Głowacki podsumowali rywalizację z Małgorzatą Rozenek-Majdan w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Opowiedzieli o wyzwaniach i trudnych momentach w programie.

Łukasz Kadziewicz o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Małgosia Rozenek-Majdan pokonała Łukasza Kadziewicza we wspinaczce na 250-metrowy komin. Sportowiec skomentował wydarzenia z 2. odcinka programu. Było to dla niego nowe doświadczenie i mocne przeżycie.

Nie wiem, który moment był najtrudniejszy. Jedyna zła decyzja, to był dzień, w którym powiedziałem produkcji: ‘Tak, wchodzę w to’. To jest ten moment, który zapamiętam najbardziej. Prawda jest taka, że każdy dzień, każda minuta na planie zdjęciowym była świetną zabawą. Bycie na platformie, która jest zawieszona 250 metrów nad ziemią i wrzeszczącą Gośkę zapamiętam do końca życia
- wyznał Łukasz Kadziewicz.
Łukasz Kadziewicz skoczył z 250-metrowego komina. Polały się łzy

Piotr Głowacki o "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

Małgorzata Rozenek-Majdan w 3. odcinku reality show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" zmierzy się z Piotrem Głowackim. To rywalizacja w dyscyplinach inspirowanych Mistrzostwami Świata Drwali. Zawodnicy zmierzą się ze sobą 4 konkurencjach! Aktor podsumował udział w programie.

Pamiętam ten program jako takie ciągłe spotkanie, które było ciekawe, na równi intrygujące. Finał był trudny, bo generował napięcie sportowe i realizacyjne. Sam koniec, że ta przygoda tak szybko się kończy
 - stwierdził Piotr Głowacki.
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan podda się w walce z Piotrem Głowackim?
Zobacz fragment 3. odcinka "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".
Źródło: TVN

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" - zasady programu i uczestnicy

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" wykonuje zadania, które wybrali mężczyźni uczestniczący w reality show. Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Wojtek Łozowski, Łukasz Orbitowski i Kuba Nowaczkiewicz zaproponowali prowadzącej pojedynek w różnych dyscyplinach. Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska są mentorkami Małgorzaty, pomagają jej przygotować się do sportowych zadań.

W "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan rywalizuje ze znanymi osobami ze świata sportu i rozrywki. Wszyscy mężczyźni oraz Małgosia mieli cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie wyzwania. Wspierali ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Rywale muszą sprawdzić się w jednej z dyscyplin. Zadanie nie jest związane z wykonywanym przez nich zawodem i rodzajem uprawianego sportu. Po treningach i ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowaniach bez taryfy ulgowej, stanęli do pojedynku. Ich zmagania widzowie obejrzą w reality show.

Uczestnicy programu Pokonaj mnie, jeśli potrafisz
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Szawernowska, Joanna Jędrzejczyk
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Piotr Głowacki
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Wojtek Łozowski
+4
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości